aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • gel yarim ol.
  • aşkta değişken, vefasız.
    hiçbir şeyde kararlı olmayan veya konudan konuya geçen. (bkz: yeltek) (bkz: gelgeç)
  • rezalet bir dizi, hangi kürt dizisi iyiki. konaklar, zenginlik,marabalar, komalar... saçmalık hepsi. neden birde mardinde çekilir onu da anlamış değilim. kadınlar ise köle sanki. abicim onu izleyen insanlar öyle sanıyor. adamlar doğuya zorunlu hizmetle geliyor nerden bilsin garibim. aynı şey karadeniz dizileri içinde geçerli. ful silah, adamlar makinalıyla geziyor. hele ege dizileri. sanki hep mutlu insanlar. saçma şakalar. yok mu allah aşkına düzgün senaryo. zaten para kazanıyorsunuz bari bir tane de nazar boncuğu olarak iyi yapın o da keseden yesin. ama nerde.
  • yeni gelin dizisinin karakterlerine esinlenerek bir şeyler yapılmaya çalışılmış gibi geldi bana, zaten konu da çok benzerlik gösteriyor ama ilk bölümü istenen tadı vermemiştir. olmamış atv, otur sıfır.
  • türkiye gerçeklerini anlatması bakımından gayet normal dizi. sen yokmuş gibi yapınca aşiret dizileri, kadın aşağılamaları olmamış olmuyor, var ve bu türkiye gerçeği, bu gerçeklerin varlığından rahatsız olmayıp ekrana aktarılmasına tepki göstermek çok saçma.
  • ağanızdan, törenizden, silahlarınızdan, intikamlarınızdan gına geldi gerçekten senaristlerin aklına başka fikir gelmiyor mu? böyle şeyler yazıp ardından kendinizi yaratıcı buluyor musunuz? ülkenin sorunları yetmezmiş gibi tv izleme oranı yüksek ülkemizde insan zihnini bu derece iğrençliklerle, tecavüzün, intikam için birine cinsel yoldan zarar vermenin mübah sayılmasını anlayamayan zihinlere olumlamak yaratıcılık mı? yalvarıyorum yapmayın en azından ben oyuncu olsam böyle bir senaryoda oynamamayı onur sayarım.
  • kadının değersizleştirildiği dizi
  • ülkede hiç olmayan bir tarz(!).
  • hiçbir şeyde kararlı olmayan ya da konudan konuya geçiveren kimse.
  • tokat, ağlama, bağırma, sert bakışma ve ağalardan teşkil atv dizisi. sürpriz bir şey yok yani.
hesabın var mı? giriş yap