30 entry daha
  • her seferinde yapılması gerekenin yapılması için kamuoyu oluşturmaya çalışmak üzücü.
  • arabasına erik çekirdeği geldiği için 11 yaşında bir çocuğu öldüresiye dövüyor hayvan oğlu hayvan , sonra çocuğu ormana götürüp " bombanın pimini çektin , sen bittin " deyip tecavüze kalkışıyor ama en acaip olan tarafı irem kaya adlı koca yürekli kadın ve annesi bunu engelliyor.
    ulan hayvanoğlu hayvan allah belanı vere , türk adaleti lütfen uyuma , hükümet lütfen uyuma çocuğuna artık sahip çık.
  • ilgili tweet'te tecavüz falan denmiş ama buna pek ihtimal vermiyorum. muhtemelen karşıdaki kişiyi daha da haksız duruma düşürmek için söylenmiş ifadeler gibi geldi bana.

olayı bir de adamdan dinlemek lazım. öyle tek taraflı olunca pek inanamıyorum. nasıl anladın tecavüz olduğunu.. görüntülerde adam çocukla beraber tek başlarınaydı. annen nasıl duydu da geldi? hiç inandırıcı gelmedi burası.

bu tür çocukları da bilirim, çoğu zaman ne utanmaları vardır ne sıkılmaları. yapma çocuğum, yapma yavrum dedikçe tepene çıkarlar.

bunlarla ilgili bir yığın video var youtube'da.

mesela biri şu:
    https://www.youtube.com/watch?v=7tzp2iqzfv0

biri de şu:
    https://www.youtube.com/watch?v=bk8wqb-eaoy

umarım bundan sonra erik yedikten sonra çekirdeğini başkasının arabasının içine değil de çöpe atması gerektiğini öğrenmiş olduğunu umduğum çocuk.
  • çocuğa tecavüz için ormanlık alana sürüklemiş hayvan herif. oğlum şu adamı ifşa edin. plakası bilinmiyormuş binlerce insanız burda muhakkak bir kişi tanıyordur.

not: çaylaklardan tanıyan varsa yazsın bana mesaj alımım açık
  • twitter hesabı sahibinin asıl amacının hesabına reyting almak istediğini hissettim. bu bir 6. his. görüntülerin hikayesini bilmiyoruz tabi.
  • bu ülkede artık hiç bir şey beni şaşırtamaz derken her gün yeni bir orospu çocuğu piyasaya çıkıyor. ekşi sözlük adalet timi iş başına bulun bu piçin kimliğini.
    (bkz: up)
  • güncel tutalım...
  • bir erik çekirdeğinin arabasına gelmesi yüzünden dövülen çocuk.

bir erik çekirdeği!

o çocuk belki bu travmayı atlatamayacak, her erik gördüğünde o dayak ve sözler aklına gelecek, sadece bir erik çekirdeği. acaba bu karaktersiz, cani adama ne ceza verilecek?

bence bu adam hiç çocuk olmamış, hiç hata yapmamış, içinde bir gram sevgi olmayan bir cani. yazacak çok şey var ama ondan sonra bana ''yuh o kadar değil'' diye mesaj atarsınız.
  • tecavüzcüleri, katilleri haklı bulanlar olduğunu da öğrenmiş bulunmaktayız. #89509001 bu tipler her kadın cinayetinde suçu kadında ararlar.

bırak erik çekirdeğini, taş atsa küçücük çocuğa elini süremezsin, anasına babasına söylersin ama senin haddine değildir cezasını kesmek! kimsin lan sen adi herif!
  • tecavüz girişimi de olan saldırıdır. dövmekle kalmamış, anlatılana göre video'yu paylaşan kişinin annesi takip etmemiş olsaydı çocuğa tecavüz de edecekti.
    bu nasıl bir ruh hastasıdır? olay çok hızlı gelişiyor, tereddütsüz şekilde. tahminim bu ruh hastasının şiddet ve tecavüzle ilgili geçmişi de vardır.
    en kısa zamanda bulunmalı ve gönül ister ki hafifletici sebep olmadan yargılanmalı.
269 entry daha
hesabın var mı? giriş yap