• referandum istiyoruz. artık yeter. gereği yapılmazsa bu gibi olaylar katlanarak ilerleyecek çoluğumuzla çocuğumuzla sokakta yürüyemez olacağız.

ondan sonra istediğiniz kadar zengin olun ucu mutlaka size de dokunacak.
  • turistin orada ne işi varmış?
    sana ne amk.
  • sinir güvenliği, göçmenler dairesi işini iyi yapmıyor sanirim
  • gereken tepkiyi suriyeli vatandaşlarımız vermiştir.
    https://eksiup.com/p/uv33924r4pkj
  • ülkeye turist te gelmeyecek. turizm geliri ciddi şekilde zarar görüyor.

devlet yetkilileri bizim gördüğümüzü göremiyorlar mı.

ülkenin uluslararası imajını hiç düşünmüyorlar mı bu yetkililer.

bu nasıl bir vatana hizmettir.
  • hiçbir ceza almayacaklardır. eğer ceza verilecekse de ülkeye tekrar giriş yapabilsinler diye yalandan sınır dışı etmek olacaktır. bu kadın bu iki yaratığın elinden kaçamasaydı eğer sonu fas'taki kadın turistler gibi olacaktı.
    türkiye, itin köpeğin elini kolunu sallayarak girip çıkabildiği bir barzo cenneti olmuştur.
  • yalnız bu sefer cidden turistin konya yolunda ne işi varmış amk.

avrupalı turistler şu oryantalizm takıntılarını bıraksalar keşke. yazık günah. üç beş orospu çocuğu yüzünden hayatları kararıyor.
  • ben artık bir şey demiyorum. zira bu suriyeli ve diğer mülteciler ile ilgili yazmaktan yoruldum.
    şimdi akp’nin çöküşünü daha sonra yeni gelen hükümetin bu yezidleri ülkeden gönderişini izlemek istiyorum.
  • bu nasıl hikaye böyle. hollandalı kadın neden yürüyerek konyaya gidiyor. afyon bolvadinde afganlıların ne işi var. bu ülkenin yarısı bolvadin nerede desen cevap veremez elin afganlıları hollandalı bir turiste tecavüz ediyorlar.

ülke sirke döndü harbiden. herkes, heryerde, herşeyi yapabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap