şükela:  tümü | bugün
 • agharta'yla da ilintilendirilen teori.
 • şöyle de bir taslağı vardır. bir de rivayet odur ki; devrin nazi elitlerinde aslında burada yaşadığımıza dair bir inanç sistemi varmış. (bkz: thule) mesela yıldızları parlak buz kristalleri olarak tasavvur ederlermiş. hatta bu inanca örnek olarak, naziler tarafından geliştirilen bir radar sisteminin uzaktaki ingiliz gemilerini daha rahat tespit edilebilmesi için yönünün gökyüzüne doğru çevrildiğini anlatan bir de hikaye vardır. öyle işte.
 • bir amerikan amirali olan richard byrd'un 1947'de yaptigi bir ucusla kuzey kutbu uzerinde kapisini kesfettigi iddia edilen yer. akabinde amiral byrd'un, icerisinde degisik bir irki kesfettigini ve hakkinda "burasi buyuk bir bilinmezin merkezi" seklinde yorum yaptigi gunlugune de amerikan hukumeti tarafindan el konulmus.
 • aşmış dark hardcore grubu

  `:http://www.youtube.com/watch?v=ejhxxn1ysvc`
 • bir rivayete göre hitlerin varlığından haberdar olduğu dünya, zira burada yaşayanlar çok açık tenli sarışın varlıklarmış. içerisinde de kendilerine ait başka bir güneşleri varmış. buda özetle dünya içinde bir güneş olduğu anlamına geliyor..

  edit : link teoriyi anlatan bir blog

  buda bahsedilen oyukla birlikte içeride bulunanlar
 • sahafta kitap almak için rafları karıştırırken ilgimi çektiği için aldığım kitap. bu tarz ''hayali'' sayılan kavramlara ilgi duyduğum için kitap hoşuma gitti.
  kitabın arkasında yazan yazı ilgi çekici
  ''for thousands of years many thinkers have believed in the existence of another world hidden from our eyes- yet beneath our very feet!''
  ayrıca girişindeki notta güzel;
  ''to my son, steve and all others who believe in myths, magic and mystery.''
 • 00.48'de çifte telli riffleri barındıran seth.ect şarkısı.
 • kutup bölgesinin içerisindeki oyuk dünya. elfvari insanlar yaşıyormuş. mamut gibi hayvanlar halen yaşamlarını sürdürüyorlar. bakir bir doğaya sahip gizli cennet. keşke gerçek olsa.
 • gün geçmiyor ki polonya'dan yeni bir mükemmellik, hayvanlık çıkmasın...

  (bkz: outre) isimli polonyalı black metal grubunun 2018 model 2. stüdyo albümü. daha kriegsmaschine in son bombasını imha etmeye çalışırken onun kadar olmasada yine bomba bir albüm var karşımızda.

  sadece 36 dakilık süresiyle üzerimizden zift yüklü kamyon geçmesini sağlayan, bu süre içinde ışıkları otomatik olarak kapatan, sizi başka bir boyuta ışınlamayı başaran, türün meraklılarının ağzını sulandıracak harika bir albüm. şarkı sıralaması ile de 1 saniye olsun sıkılmanıza imkan tanımıyor. bittikten sonra tamamen bilinçsiz bir şekilde loopa alma isteği yaratıyor...

  sonuç olarak türe ilginiz varsa dinlemeden ölmemenizi tavsiye ediyorum...