• yeaaay, en iyi r&b duet dalinda hakettigi grammy'i evine goturdu.
  • henüz herkes tarafından keşfedilmedi. justin, bu şarkıda, tüm dünyaya, vokal dersi veriyor. sözler alabildiğine basit, alabildiğine anlamlı. melodi akılda kalıcı, rap kısımları kaliteli. eninde sonunda hakettiği yere gelecek.
  • oglumla bayıldıgımız sarkı, 3.5 yasindaki yavru elimizle ritim tutup jay z nin giriş yaptıgı bölümde keyiften geberiyoruz. çok güzel sarkı gecen senenin favorisi oldu bile.
  • uzun zamandır bu kadar başarılı ortaklaşa bir şarkı dinlememiştim. özellikle justin kendi sınırlarını zorlamış. jay z ise bu işi kanye west ile en iyi yapan 2 kişi olduğunu kanıtlarcasına coşmuş. hele smells like teen spirit mash upı çok başarılı olmuş.
  • bu harika jay z sarkisinda jay z'ye tahammul edemiyor ve sadece justin bebisi dinlemek istiyorsaniz su temiz versiyona buyrun! rica ederim dunya, you are welcome!
  • son zamanlarda dinlediğim en güzel şarkılardan, sözleri de müthiş güzel…

it's amazing ı'm in this maze with you
    i just can't crack your code
    one day you screaming you love me loud
    the next day you're so cold
    one day you here, one day you there, one day you care
    you're so unfair
  • justin timberlake degil jay z sarkisidir.
  • (bkz: kutsal kase)
  • yeni bir justin timberlake ve jay-z harikası. müziği zaten geçtim de sanırım sevgili jay-z bu yaz kalbi kırıklar tedavi olsun diye yapmış bu albümü, hepsi birbirinden güzel sözlerin. şarkının en doğru yerinde nirvana giriyor. haydi bakalım tüm yaz dinlensin...

(bkz: http://pitchfork.com/…y-grail-ft-justin-timberlake/)
  • sarki biraz yazin sonuna denk geldi, ama cok iyi de geldi, cok sahane de geldi, radyolar her 3 sarkidan biri yapmaya basladi. mut-his. justin'in nakaratlari, cey zi'nin sadece arkadan seslendirdigi "a, a, a"'lari bile efsane olmus la.

fakat en favori kismim sarkinin ikinci kisminda sonlara dogru giren, ritmin degistigi ve yavasladigi, alttan baslarin vurdugu, zil midir nedir degisik bir takim entrumanlarin caldigi cey zi'nin seslendirdigi "you still alive.." diye baslayan bolum: http://www.youtube.com/watch?v=2ycigow6tdk#t=3m17s
hesabın var mı? giriş yap