• reklamlarında yaptırdığı şeyleri gerçek oyunda yaptırıp yaptırmadığını merak ettiğim oyun.

hani aşağıdan araç gereç seçiyoruz doğru/yanlışlığına göre bir şeyler oluyor. 50. bölüme mi ne geldim ama öyle bir şey yok oyunda. yoksa neden reklamında olmayan şeyi gösteriyorsunuz?
  • saçma sapan bir oyundur.

oyun devam ederken dua edersiniz ki austin denen kel kafalı yavşak biri ile bir şey konuşmasın. çünkü kim ağzını açsa atılacak adım için bile yıldız istiyor, yıldız izin de hayvan gibi bir bölümü geçmemiz bekleniyor. yıldız olayına şöyle örnek vereyim. diyelim biri aranacak, aramak için yıldız istiyor, aranan kişi gelince kapıyı açmak için bir daha yıldız istiyor. kedi kaçar yakalamak için yıldız ister, kuş kaçar yakalamak için yıldız ister. uyumak ve uyanmak için bile yıldız istiyor.

hiç bulaşmayın derim.
  • playrix games ten adeta bir candy crush ve sims karışımı bir simülasyon oyunu. candy crush’ta olduğu gibi renkli malzemeleri eşleştirip yıldız kazanıyorsunuz ve kazandığınız yıldızlarla austin denen beyefendinin ailesinin evini yeniden yapmasına yardım ediyorsunuz. bazen gelen misafirlere kapıyı açmak için bile sizden yıldız kazanmanızı isteyip sinirlerinizi yıpratabilir tabi ama olsun, ben yaklaşık bir aydır bu oyunla yatıp kalkıyorum, kör olucam yakında oynamaktan*
  • insanlara elma reklamı gösterip armut veren bir başka oyun. kaçma kurtulma tarzı bi bulmaca oyunu gibi reklam yapıp çeker patlatma oyunu indirtmeye çalışıyorlar.

böyle yalan dolan reklamların denetimi filan yok herhalde.
  • hunharca oynadığım oyun, zevkli geliyor
  • hard ve super hard levelleri ilk seferlerde geçirtmez sizi bunaltana veya canınız bitene kadar oynatır, sonrasında baktınız altın harcamıyorsunuz ne hikmetse pat level geçilir. size para harcatmak için elinden gelen puştluğu yapan lanet oyun. 1920. level'e geldim silemiyorumda. ama bol bol yapana sövüyorum rahatlıyorum.
  • gerçek hayatta yaptığımın oyununu yapmışlar. sürekli yok kızım gerek yok alma diyen anam babam ben yok bu eskimiş atalım şunu alalım diye kafasına göre iş yapan ben. demek ki tek değilmişim adamlar oyunumu bile yapmış. ciddi anlamda sevdim zaten bejeweled kalp ben hem ev yenileme bir de anaokulu seviyesinde escape mini oyunlar zırt pırt kalp geliyor oh mis. her oyun gibi para harcatmaya çalışıyor ama yemezler gülüm.
  • reklamdaki escape modülü oyun içinde var. austinin uyurken gördüğü kabuslar onlar. adam uyuduğunda denk geliyor o kısmı. oyun temeli onun üstüne kurulu değil ama ilgi çeksin diye reklamda o kısmı vermişler. başarılı olduğunu da yorumlardan görüyoruz :) uzun zamandır eğlenerek oynadığım 2 mobil oyundan biri. diğeri için (bkz: score hero)
  • sevgili sözlük halkı, sakın oyunun reklamından etkilenerek gaflete düşüp de telefonunuza indirmeyin internetinize yazık, aşırı boş zaman kaybı. demedi demeyin.
  • bu oyunda seviyeleri geçmek istiyorsanız coin, booster falan hiçbir yardım kullanmayın. oyun para harcatmaya çalışıyor . siz yardım kullanıp bölümü geçmedikçe daha da zorlaşıyor ki para harcayın. hiç kullanmazsanız da geçiyorsanız kullansanız da. o yüzden birkaç can harcadıktan sonra kolay oyun denk geliyor ve geçiliyor. yani 1 hamleniz daha olsa bölümü geçeceksiniz ve bu yüzden 900 coin harcıyorsunuz ve ne hikmetse yine geçilmiyor. harcamadan bir kez daha oynarsanız aşırı kolaylaşıyor falan. bence tüm bölümler aynı zorlukta, en büyük faktör de şans.
hesabın var mı? giriş yap