1107 entry daha
  • 2015 mazda 3 ümü satıp bundan alacağım, sırf yakıt ve bagaj genişliği muhabbetine. zira şehir içi 60 kr yakıyor kendileri şu an, bu benim umrumda değil ama hanım taktı bu konuya ve tabiki bagaj mevzusuna. neyse dün test ettim en dolu lpg li modelini, benim araçtaki konfor ve sürüş keyfi yok, biraz bastım pek performans da alamayacaz gibi ama o çok da umurumda değil, iç tasarım gayet hoş, arka koltuklar geniş ferah, bagaj hacmi hayvani, saçma sapan aksesuarlara girmedikten sonra tasarımı da bana göre çok güzel, özellikle mavi yakışmış, fiyat olarak da sınıfında en uygunu, artık alacaz el mahkum, hayırlısı bakalım.
  • yeni kasasında üç motor seçeneği bulunan otomobil. giris seviyesi eski 1.6 benzinli motordur. bunlar fabrika çıkışlı lpg ile takviye edilip satılıyor. açıkçası performansı düşük ve yüksek yakit tüketimli bir motor tipidir.
    bir diğer motorumuz rs modelinde satilan 1.5turbo benzinli 185 beygirlik modeli. oldukça agresif bastimi giden ve az yakan dolu dolu pakettir.
    birde dizel motor seçeneği eklenmiştir. henüz test etme şansım olmadı.

araba genel anlamda yakışıklı. bazılarına ilk bakışta arka kısmı biraz garip gelse de daha sonradan bilakis sempati kazanıyor.

benim için arabanın çok yere yakın olması bazen soğutuyor. onun haricinde çok memnunum.
1424 entry daha
hesabın var mı? giriş yap