şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tek tıkla günlük bilgisarınızda hiçbir eksta donanıma sahip olmadan mevcut donanımızla bitcoin mine etmeye yarayan bir uygulama. siz bilgisayarınızda günlük işlerinizi yaparken honeyminer arkada cpu ve gpunuzun kullanılmayan alanlarını kullanarak bitcoin mine ediyor. üstelik cpu ya da gpu mineını ayarlar kısmından kapatıp açabiliyorsunuz. genellikle açık tutuyorum ama mesela baktım bilgisayar kasıyor kapatıyorum cpu miningi kafam temiz. *başlangışta 1000 satoshi hediye veriyor bunun yanı sıra uygulamayı daha eğlenceli hale getiren bir level sistemi var. mine ettiğiniz sürece xp kazanıyorsunuz haliyle xp kazandıkça da level atlıyorsunuz. üstelik bazı levellerde satoshi hediye ediyor. sitede ekran kartınızı tanıyıp ne kadar kazanabileceğinizi de gösteriyor.

  https://honeyminer.com/referred/58w6f bu linkten benim referansımla üye olabilirsiniz.
 • bilgisayarınıza indirdiğinizde bitcoin "basan" program. grafik kartınızın kullanmadığınız bölümünü kullanarak, yavaşlatmadan usul usul para basıyor. akıllı algoritması sayesinde o anda hangi coin kârlıysa onu basıp, otomatikman bitcoine çevirip hesabınıza yüklüyor; istediğiniz zaman dolara çevirip edinebiliyorsunuz. dolar 5 tl'yi geçmişken bilgisayarlar boşa yatmasın.

  indirmek için: https://honeyminer.com/referred/59cic

  linke tıklayıp email adresinizi girerek "start earning now" butonuna tıklayıp kurabilirsiniz. geri kalan her şeyi kendi hallediyor. üstelik siz de referral bölümünden kendi linkinizi paylaşarak, sizin linkinizle üye olanların komisyonundan %10; onların linklerinden üye olanlardan da (dıdısının dıdısı) %5 kazanıyorsunuz. ayrıca her üye olana da 1000 satoshi (bitcoin'in en küçük birimi) veriyor.
 • honeyminer linki
  hiçbirşey bilmeden de bitcoin üretmeye başlamak için program.
  indiriyorsunuz, o bilgisayarınızı siz kullanmaya devam ederken kullanıp sizin için bitcoin üretiyor.
  tabi işlemciniz veya ekran kartınıza oranla üretiyor.. bir denemekte fayda var tabi.

  eğer hiç para veya makine yoksa da bitcoin kazanmanın yolu anca bunun gibi faucetler olabilir.
 • çok basit ve hızlı bir kurulum sonrasında, bilgisayarınızı kasmadan az az da olsa yarabbi şükür diyerek bitcoin kazanabileceğiniz program.

  adettendir: aşağıdaki linkten üye olup deneyebilirsiniz.

  https://honeyminer.com/referred/5a2bf
 • i7-3770k cpu @ 3.50ghz cpu ve amd radeon hd 7800 series gpu ile günde 10 cent basan miner. aldanmayın ayda 9 dolar için.