• alexander dreymon, keith david, allison williams gibi iismlerin yer alacağı, mikael marcimain'in yöneteceği isveç yapımı gerilim filmi.
  • netflix yönetimi geçen haftalarda 2021 yılında her hafta yeni bir film yayınlayacağını duyurmuştu, bu yılın henüz 3. haftasındayız geriye kalan 49 haftada böyle filmler yayınlayacaksa işimiz var.

kötü film nasıl yapılır çıtasını arşa çıkarmışlar. ağır zaman kaybı sakın açmayın.
  • az önce bitirdim. izle ve unut tadında hayatta kalma konulu film. bendenizin puanı 5/10.

--- spoiler ---

yükseklik korkusu olan bireyler için kesinlikle avuç içlerini terleten bir film. hatta kadının uçağın dışındaki sahnelerinde ara ara cep telefonuma bakarak dikkatimi dağıttım. çocukken böyle kabuslar görürdüm ben (uçağın dışında olduğumu, gökdelenlerin tepesinde mahsur kaldığımı vs.). filmin sonunda jackson'ı köpek balıkları yiyip, senaristin kadını ölüme terkederken kararan sahneyle bitebilirmiş. +1 puan alırmış bu şekilde bir final imdb'de.

--- spoiler ---
  • zaman kaybı saçma sapan bir film. netflix böyle dandik beş tane film çekeceğine bir tane eli yüzü düzgün film çekse keşke.
  • netflix'in türkiye de dahil her biriminde sorun var. çok ama çok kötü bir film.

kendi içindeki hataları geçin, genel geçer mantık hatalarının çığ gibi olduğu çok özensiz film.
  • şu twitter'da falan dolaşan kötü çekilmiş tiktoklar var ya dram trap içeren. heh işte onlardan arka arkaya ekleyerek oluşturulmuş hareketli bir görüntü. allah kahretsin, amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokup insanlığı uyarmak istiyorum.
  • film o kadar kötü ki, eleştirmek ve mantık hatalarını yazmak için zaman harcamaya bile değmez.

bu devirde böyle film, pes arkadaş.
  • yıl 2021 ve çıkan iş bu. emeğe saygı diye bir müessese var; fakat işletilmesi mümkün değil. sırf başladığım için bitirdiğim film serisinin son halkası oldu. vasatlık, amaçsızlık, klişe son sürat maşallah.

yani uçağın kaptanından sonra 1 milyar insanın şans hakkını kullanarak filme devam etmeleri malkoçoğlu serisinden bile daha az rasyonel yapıyor filmi. sinema elbette rasyonal olmak zorunda değil ama bu da değil yani.
  • 2020 netflix ingiltere yapımı "şey"
    şey diyorum çünkü bu bir film değil.

--- spoiler ---

pilot çok şanslı çünkü filmin yarısında kalp krizi geçirerek filmin geri kalanını izlemek zorunda kalmadı.
    --- spoiler ---
  • filmin adı (bkz: cenabet) olmalıydı keza ben hayatımda daha cenabet bir çift görmemiştim.
hesabın var mı? giriş yap