• net bir durum. ben de dümdüz ve net yazıyorum: başka birini bulmuştur arkadaşlar. boşuna kasmayın ve artık şu insanlara yol vermeyi öğrenin. yok eğer yol vermedi de gerçekten sıkıntılı günler geçiriyorsa o size yazıp durumu anlatacaktır zaten. yazmıyorsa ekstra çaba sarf edip peşinden koşmayın. hak etmeyen insanlara hak etmedikleri enerjilerin harcanmasını doğru bulmuyorum. atp önemli. bunu hak eden insanlar için tüketin lütfen.

sevgiler.
  • hoşlaştığını sandığın kız gerçekten hoşlandığı kişiye yazıyordur. sen yazarsan önce bir bahane bulur yazmadığı süre için, biraz ısrar edersen de konuşmayı sen suçluymuşsun gibi keser.
  • sizden hoşlanmadığı kesindir. bir kadın nasıl ekstrem bir durum olursa olsun sevdiği/hoşlandığı biriyle 36 saat boyunca bir şey paylaşmaması, sizi onun hayatında figüran olduğunuzu gösterir.
  • 1- ölmüş olabilir
    2- ölmemiş ama yoğun bakıma kaldırılmış olabilir
    3- başına başka bir felaket gelmiş olabilir
    4- hoşlanmıyor olabilir

(bkz: elmayı seviyorsun elmanın da seni sevmesi şart mı)
  • - ctrl+a
    - del
    - ctrl+f
  • 1 yıl 5 ay 22 gündür yazmadı.
  • iyi tarafından bak, belki ölmüştür.
  • iyi tarafından bak belki yoğun bakımdadır.
  • hissedilen duyguları keyif alarak ezip geçmesi kuvvetle muhtemel
  • yazmıyorsa siz de yazmayın. eccük kendine saygısı olan adam bunun farkında olur ve yol verir. şahsen başıma geldi, biraz vakit geçirdiğim bi hatun vardı, baktım yazmıyor hiç, ben de yazmadım hiç. hatta yetmedi takipten çıkıp, takipten attım. sonra baktım ki yazıyor. neymiş efendim takipten çıkınca zorunda gitmiş hanımefendinin. siktiri çekeceksin böylesine az bile. hadi naş.
hesabın var mı? giriş yap