• whatsapp ve viber sevgilisidir.
    aynı şehirde denk gelme ihtimalin oldukça düşük çünkü.
  • chung hing sam lam filminin 2. kısmında hikayesi anlatılan
  • boynuzları olan erkek kategorisindedir zira boynuz dediğin erkeğe yakişir.
  • yazık ya la o adama. bendim diyen erkeklerin geçmiş zaman kullanıyor olmasından anlaşılacağı üzre uzun sürmez ilişkiler. uzaktadır çünkü gecenin bi yarısı kalkıp uçuşa gider, bazen haftalarca gelmez. whatsapp ve viber sizi bşrbirinize bağlar. özlersin geldiğinde izin günlerini denk getirmeye çalışırsınız, uğraş babam uğraş. çevresinde asılan çoktur kıskanç biriyseniz hiç yanaşmayın. zira uyuyorum dedeğinde cidden uyuyormu yoksa otelden çıkıp disko bar geziyormu bilemezsiniz. yılın yarısı başka şehirde geçer. ki genellikle turistlik yerdedir ve oteldedir. hadi kıskanmıyorum de.
    diyelimki güveniniz tam bu seferde çevrenizde hostes esprilerini olur olmaz yerde yapan denyolar çıkar. malum türk insanın hosteslere bakış açısı bellidir. katil olmamak için sağlam irade lazım. bu arada bu genel bakış açısı bir yere kadar doğrudur. zira tanık olduğum kadarıyla çoğunluğu bu görüşü haklı çıkaracak bir hayat sürüyor. kaldıkları otellerde kimin eli kimin cebinde pek belli olmuyorda. bizzat eski sevgilimin anlattıklarından biliyorum. eski diyorum farkındaysanız çünkü yazının başında söylediğim gibi sevgilin hostes ise onu anlatırken geçmiş zaman kullanman adettendir. eğer aynı camiadan değilsen o ilişki yürümez arkadaş, benimde yürümedi. ciddi düşünen varsa aman diyorum yakmayın kendinizi. en iyi hostes sevgili mazide güzel iz bırakmış sevgilidir.
  • bir ara denediğimiz, daha tam sevgili moduna bile geçemeden bitirmek zorunda kaldığımız ilişkidir.
    kıskançsanız ve ciddi düşünüyorsanız kesinlikle aklınızdan bile geçirmeyin..
    ayrıca, büyük bir çoğunluğunun psikolojileri ciddi derecede bozuk, yaptıkları işten nefret ediyorlar ve bırakmaya cesaretleri olmadığı için ve güzel para kazandıkları için sabrettikleri bir meslek..iş dolayısıyla devamlı ezildikleri için iş dışında kendilerini koruma amaçlı gereksiz bir otokontrol mekanizması geliştiriyorlar ve normal davranışlarınızı bile yanlış anlama potansiyelleri çok yüksek..dolayısıyla, anlaşabilmeniz zor, hadi anlaştınız diyelim hayatının 3/4 ünü sizden uzakta geçirecek bir kadını kabullenmeniz zor, hadi kabullendiniz diyelim kıskanmadan evde geniş geniş oturup onun gelmesini beklemek imkansıza yakın..
    velhasıl, sektörden değilseniz bu sektöre hiç bulaşmayın, zira akraba evliliğinden daha tehlikeli.
  • eşi hostes olan kişileri düşünerek ölçülü ve vicdanlı yorumlar yapılması gereken durum.
    not: evli değilim, hostes sevgilim de yok.
  • kartları neden cebinde eve getirdiğini anlamadığım hostesin sevgilisi olan erkektir.

hani ola ki, birisi kartı verdi. arka tarafa gider çöpe atarsın olur biter. ama günümüz dünyasında network önemli tabi, network günümüz çalışanının olmazsa olmazı.
  • sevgilisi hostes olan erkek şeklinde ifade edilmeyişi bile bir şeyler anlatır.
  • 'thy'de çalışıyor abi, kafam rahat' diyen erkektir.
hesabın var mı? giriş yap