• ben geçen sene bu dizi ile depresyondan çıktım. nasıl diye sorma hikmetinden sual olunmaz. yanında da önlisans tıp diplomam oldu. allah razı gelsin.
  • belirli bir süre sonrasında yan etkileri olarak kendini beğenme,insanları hor görme,ezme gibi yan etkiler verebilecek dizi.neden mi? herkes house olduğunu sanıyor ülkemizde ondan amk.
  • 4. sezon 15 ve 16 bölümleri en iyi bölümleriolan dizidir.

--- spoiler ---

ölümler ve ölüme gidişler house'un kafasının içinde yaşadıkları ve en yakınını kaybeden wilson içeren bu bağımlı 2 bölüm can yakar acı verir ve hayatı sorgulatır.
    --- spoiler ---
  • diziye ilk başladığımda house ve cuddy sevgili olacak diye duyum aldığım ve sezonlarca beklediğim..
    lakin ki 10 bölümde ayrıldılar.
    btw dizi efsane. izlemeden ölmeyin derim.
  • 16 kasım 2004 tarihinde ilk bölümü yayınlanan dizi. bu ay itibariyle 10 sene olmuş.
  • bastonun nasıl kullanıldığını bilmeyenlerin uzak durması gereken dizi. yoksa 7 sezon kafayı yersiniz.

not: baston, sakat bacağa binen yükü paylaşarak azaltmak adına sakat bacak tarafında kullanılır.
  • beni ileride 'diagnostician' olmaya karar verdirtecek kadar sevdiğim bir dizidir...
  • 5. sezon ilk bölümden;

" dünün sürtükleri günümüzün güçlü kadınları."
  • 2007 yazında izlemeye başladıgım ve benim için inanılmaz özel olmuş dizi, şaheser. neden bu kadar anlam yükledigimi ve delicesine sevdigimi hiçbir zaman net bir şekilde açıklayamadım. izledigim dönemleri hatırlayıp, üzülürüm bazen. o zamanlardaki anılar aklıma gelir, o anıların icindeki kaybolmuş insanlar aklıma gelir, gördügüm ilk dakikada bayıldıgım house ve onun hikayeleri. bu dizi benim dönüm noktamdı, hayatımda izledigim en güzel şeylerden biriydi. yeniden başladım, bu kez umut etmek istiyorum, daha guzel anılarla, kaybolmayacak insanlarla bitirmek istiyorum. finalde gözlerimin dolacagını bile bile.
hesabın var mı? giriş yap