şükela:  tümü | bugün
  • hp'nin oyuncu laptop'larına, kasalarına ve monitörlerine verdiği özel isim.

50 ms input lag'i olan oyuncu monitörü yapmışlar. rezalet.
  • rezalet laptoplar. çok yüksek performanslı bir laptop alayım derken gaming almaya karar verdim. aslında oyun oynamıyorum ama performans benim için önemli.

hp omen aldım ve aldığım andan itibaren ne kadar pişman olduğumu anlatamam. teknosadaki en pahalı pc olarak aldım fakat 5 kuruş etmez. ucuz çin laptopları dahi daha iyidir. her tarafı ayrı problem, servis deseniz komedi ne siz sorun ne de ben anlatayım.

o günden beri artık hp ürünü almıyorum.
  • bugün itibariyle omen 006nt modelinin siparişini verdiğim, hp'nin oyuncu notebookları.
    bilgisayar sağ salim geldiğinde edit gireceğim entry.

edit: bilgisayarı yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnun kaldım. hp'nin yaklaşık 20.000 tl'lik bilgisayarlarda da aynı kasayı kullanmış olması düşük donanımlı modeller için bir artı olmuş. deneyimlerimi yazmak istiyorum.
    - kasası tasarım ve kalite anlamında gerçekten çok güzel. premium hissi alabiliyosunuz.
    - klavyesi kullanışlı ve oyunculara özel tasarlanmış.
    - klavye kısmında aliminyum kullanıldığı için ısıyı hissediyorsunuz ama cpu ve gpu açısından oldukça iyi bir durum gpu sıcaklığı 65'i geçmiyor.
    - ekranını ikinci el kullanmadan açabiliyosunuz.
    - 1050'li modelini kullanıyorum pubg'yi 70 üzeri fps'de oynayabiliyorum.
    - hp, ssd'yi nvi destekli m2 kullanması gerçekten harika olmuş yaklaşık 1800mb okuma hızıyla bilgisayara inanılmaz bir hız katıyor.
    - şarj kablosu ve şarj aleti küçük ve kaliteli kullanılmış. malzemeden çalınmamış.
    - bang&olufsen hoperlör kullanılmış sesler gayet güzel.
  • omen hp 15-ce008nt 7700hq modelinden aldım yaklaşık 2 ay önce. performans olarak çok iyi ama
    daha ucuz bir şey de işimi görürmüş, öyle çok oyun delisi birisi değilseniz boşa para saymayın sonra pişman olursunuz.

bu modeli yada omen serisinden kullanan varsa mesaj çaksın bana, sorularım olacak.
  • sırf sağlam, rahat rahat oyun oynayayım, hem de fanı falan sağlam olsun diye gayet güzel lenovo bilgisayarım varken bu seriden aldım.
    henüz 4-5 ay oldu sanırım, su an alet perte yakın durumda. saçma sapan bir anda, durduk yere mavi ekran verdi ve servislik durumda şu an. servise gider, tamir olur döner de, niye lan niye yani?
    günlerce kendimiz kurtarmaya çalıştık ama sağlam olsun sorunsuz olsun diye dünya para verip üstüne dizi izleren cörkleyen bir bilgisayar bu.
    almayı düşünen varsa, hp pişmanlıktır.