• (bkz: hahahahahahah)

bu arada inanılmaz bir ittifak oldu cumhur ittifakı:

akp + mhp + bbp + hüda par.

aslında ideal formuna ulaşmalarına bir tık daha var, o parça da tamamlanırsa gerçek kötüler voltranı tamamlanmış olacak (bkz: vatan partisi) askdjaksdjaksd. düşünmesi bile tuhaf hissetmeme neden oluyor baksanıza ne kadar göz kamaştırıcı bir ittifak olurdu.

akp + mhp + bbp + hüda par + vatan partisi
  • cumhurbaşkanlığı seçiminde rte'yi destekleyeceklerini açıklamışlardır.

bunlar da kürtlerin bbp'si. hdp'ye yamanamayınca büyük oynamaya karar vermişler anlaşılan.

(bkz: kurtlar kürtler birbirini ağırlar)

http://m.hurriyet.com.tr/…adayini-acikladi-40850422
  • mhp'nin kürdistancılarla iş tutması

koltuk sevdası sen nelere kadirsin
  • hdp kim pkk. hüda-par kim türk millyetçisi, islamın temsilcisi, tek vatan-tek bayrak-tek millet diyen türk boylarından gelen bir parti.

ya gerçekten has...tir ordan diyorum hala konuşanlara. hdp'nin kapısında yattı hüda-par ama hdp bunların ne bok olduğunu bildiği için 1 dakika bile düşünmedi ama en son ne oldu tabii ki kötüler birbirini buldu, mıknatıs gibi çekti.

hala konuşup, algı yapmaya çalışıyosunuz ya yuh diyorum bu kadar yüzsüz, karaktersiz insan nasıl olunur ben şahsen bilmiyorum.
  • tam da beklenilen olmuştur. sauron ittifakı yahu. bu arada hizbullah terör örgütünü, tıpkı işid gibi terör örgütünü cici göstermeye çalışan. işlenen cinayetleri de meşru sayar. domuz bağı işkencesini, evlerin bodrumlarında öldürülenleri, kafası kesilenleri çok iyi hatırlıyoruz. terör olaylarını şeriat taraftarları yapınca cici olmuyor. troller hakikaten omurga nedir, ne işe yarar, biliyor musunuz?
  • millet ittifakına yamalı bohça diyen sikik ak troller nerdesiniz?
  • bi orklar eksikti
  • yüzde 0.1 oy için mhp'den gelecek yüzde 1 oyu riske atmak anlamına gelecek destek. zaten şu günlerde tereddütte de olsa akp ittifakına oy vermeyi düşünen mhp'liler bu destekten sonra biraz daha iyi partiye kaçacaktır diye düşünüyorum.
  • adamlar bildiğin şer ittifakı oldu ya. voldemort'la sauron eksik resmen hshshshs
  • şeriatçı bir partinin akp'ye verdiği destektir.
hesabın var mı? giriş yap