şükela:  tümü | bugün
 • ra uru hu diye eski bir reklamcı, yayıncı ve yeni modern zamanlar gurusunun yarattığı proje. 1987 ocağında ibiza'da 8 gün ve gece boyunca "the voice" dediği bir higher being tarafından vahyedildiğini öne sürüyor kendisi. astrolojik bi takım bişeyler var, tam anlamadım ama ben şöyle çıktım:

  type: generator
  profile: 5 / 1
  definition: split definition
  inner authority: sacral
  not self theme: frustration
  strategy: to respond
  incarnation cross: left angle cross of obscuration (61/62 | 50/3)

  bilen varsa beri gelsin diyor ve gerekli linkleri paylaşıyorum, sevgileri kib.

  http://www.jovianarchive.com/
  http://www.humandesign.info/
 • ra uru hu tarafından yaratılmış, geliştirilmiş bir projedir. aynı zamanda chetan parkyn tarafından da aynı adla kitap haline getirilmiştir.

  bir gün d&r'da gezerken dikkatimi çekti bu kitap. astroloji, kişilik, ruh, psikoloji gibi konulara olan derin ilgim beni bu kitabı da almaya itti. ilginç bir sistem olduğunu düşünüyorum.

  www.humandesignforusall.com adresine girip orada bulunan yaşam çizelgesi yazılımını indirebilirsiniz. yazılımı indirip kurduğunuzda, gereken bilgileri girip çıkan sonucu da kitap yardımıyla irdelemek oldukça keyif verici.

  doğum tarihi, doğum saati, doğum yeri, cinsiyet bilgilerinizi girdiğinizde karşınıza sizin dizaynınız çıkıyor. çakralar ve astrolojinin harmanlanmış olduğu bir sistem olduğunu söyleyebilirim. çok detaylı bir sistem. epey uğraş istiyor.

  bu sistemle ilgili ilgimi çeken şeylerden birisi de oluşumumuzun bilinçli ve bilinçdışı halini ikiye ayırmış olması. anne karnında iken, doğumdan 3 ay öncesini baz alıyor bilinçdışı unsurları ele alırken. bilinçli hal olarak da doğum anımız baz alınıyor.

  aktif olan ve pasif olan çakralar; bu çakraların birbirleriyle etkileşim halleri, etkileşim seviyelerini gösteriyor yazılım. yıldız haritası ile aynı işleve sahip gibi aslında potansiyelleri göstermesi açısından bakacak olursak.

  ilgisi olan herkese önerebilirim, zaman kaybı değil, keyifli bir sistem, keyifli bir kitap.
 • doğuma ait astrolojik bir hesaplama, doğum yeri ve zamanınız ve gezegensel etkiler esas alınarak yapılan ve bu hesaplama geliştirilerek ve üç eski bilgelikle birleştirilir: çakra sistemi, ı ching ve kabala. tüm bu bilgiler, bir yaşam tablosu denir.

  her insan; 5 tipten birine, 7 otoriten birine, 12 profilden birine girer ve 9 merkezin her biri tanımlı ya da tanımsız olarak dahil edilir. bunun yanında kapı, kanal ve devrelerin bir kısmı her insanda bulunur.

  bunun sonucunda her bir insan eşsiz, farklı bir tasarıma sahip olur. sadece tip, merkezler ve otoriteler ile kendim gibi birini bulma şansım yüzbinde 2. profil, kapı, kanal, devreler ile bir tane daha benden bulmak olasılığı yok sanırım.

  tüm astrolojik detaylar ve eski bilgelikleri bir potada eriten bu sistem, insan karakterinin doğuştan tüm detaylarını ortaya çıkarır.

  buradaki linkten kendi kişisel bilgileriniz ile, ücretsiz olarak kendi tablonuzu alabiliyorsunuz.

  --- spoiler ---

  5 tip

  gerçekleştirici (manifestor) : %8
  gerçekleştiren üretici (manifesting genarator) : %33
  üretici (generator) : %37
  gösterici (projector) : %21
  yansıtıcı (reflector) : %1

  9 merkez

  tepe (head) : tanımlı %30 - açık/tanımsız %70
  zihin (ajna) : tanımlı %47 - açık/tanımsız %53
  boğaz (throat) : tanımlı %72 - açık/tanımsız %28
  kimlik (g-self) : tanımlı %57 - açık/tanımsız %43
  kalp (heart) : tanımlı %37 - açık/tanımsız %63
  duygu (solar plexus) : tanımlı %53 - açık/tanımsız %47
  dalak (spleen) : tanımlı %55 - açık/tanımsız %45
  sakral (sacral) : tanımlı %66 - açık/tanımsız %34
  kök (root) : tanımlı %60 - açık/tanımsız %40

  7 otorite / strateji

  duygusal (emotional) %50
  sakral (sacral) %33
  dalaksal (splenic) %9,5
  ego (ego) %2
  kişisel (self-projected) %0,5
  zihinsel (mental) %2
  lunar (lunar) %3

  12 profil
  36 kanal
  64 kapı
  3 büyük devre ve altlarında 7 küçük devre
  --- spoiler ---
 • astroloji kadar sevdiğim sistem, öğreti.

  aslında kim olduğunuz, hangi yönden koşullandırmalara açık olduğunuz, geliştirmeye müsait yönleriniz, karar almada kullanmanız gereken otorite ve kendinize sormanız gereken sorularla ilgili bilgiler içerir.

  ilk aşamada bu dünyaya ne için geldiğinizi söyler: çalışmak ve tatmin olmak (jeneratör), rehberlik etmek (projektör), etki bırakmak (manifestör) ve yansıtmak (reflektör). sırf bu kısmı bile insanlarla sağlıklı iletişim kurmak, kendini ve başkalarını bilmede oldukça etkilidir. diğer aşamalar sizin ne derece eşsiz olduğunuzu gösteren detaylar içeriyor.

  hepimizi aynı insan yapmak isteyen, aynı hayal ve hedeflere mahkum eden düzenden ayrılıp, kendi doğru yolunu bulmak için son derece faydalı ve keyifli bir öğreti.
 • üç yıl önce çok sevdiğim bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım bu sistemle. neymişim öğreneyim diye bir seans aldım ve o günden sonra hayatım tamamen değişti diyebilirim. iyileştim. daha doğrusu, "şu şu konularda kendimi iyileştirmem gerekiyor" dediğim birçok şeyin beni ben yapan özelliklerim olduğunu keşfettim. elbette böyle bir keşiften sonra o beklediğim iyileşme kendiliğinden geliverdi.

  rahatladım. "oh be!" diyebildim. seansta öğrendiğim bilgileri davranışlarıma uyarladım ve hayat kendiliğinden akmaya başladı. meğer herkesin "akıştayım" dediği şey buymuş. haha! evet gerçekten de çok zevkli bu halde olmak.

  konuyu biraz araştırmaya başladım. yakın çevremin haritalarına baktım. bu kadar mı tutar hepsi? ben gerçekten çok memnun kaldım. tavsiye ettiğim neredeyse herkes de çok memnun kaldı.

  daha ne diyeyim... jovian archive sitesinden ücretsiz haritanızı alabiliyorsunuz. yine aynı sitede konuyla ilgili ücretsiz bilgi de var.

  özellikle projektör veya manifestör iseniz bu sistem hayat kurtarır. net.