şükela:  tümü | bugün
  • ra uru hu diye eski bir reklamcı, yayıncı ve yeni modern zamanlar gurusunun yarattığı proje. 1987 ocağında ibiza'da 8 gün ve gece boyunca "the voice" dediği bir higher being tarafından vahyedildiğini öne sürüyor kendisi. astrolojik bi takım bişeyler var, tam anlamadım ama ben şöyle çıktım:

type: generator
    profile: 5 / 1
    definition: split definition
    inner authority: sacral
    not self theme: frustration
    strategy: to respond
    incarnation cross: left angle cross of obscuration (61/62 | 50/3)

bilen varsa beri gelsin diyor ve gerekli linkleri paylaşıyorum, sevgileri kib.

http://www.jovianarchive.com/
    http://www.humandesign.info/
  • ra uru hu tarafından yaratılmış, geliştirilmiş bir projedir. aynı zamanda chetan parkyn tarafından da aynı adla kitap haline getirilmiştir.

bir gün d&r'da gezerken dikkatimi çekti bu kitap. astroloji, kişilik, ruh, psikoloji gibi konulara olan derin ilgim beni bu kitabı da almaya itti. ilginç bir sistem olduğunu düşünüyorum.

www.humandesignforusall.com adresine girip orada bulunan yaşam çizelgesi yazılımını indirebilirsiniz. yazılımı indirip kurduğunuzda, gereken bilgileri girip çıkan sonucu da kitap yardımıyla irdelemek oldukça keyif verici.

doğum tarihi, doğum saati, doğum yeri, cinsiyet bilgilerinizi girdiğinizde karşınıza sizin dizaynınız çıkıyor. çakralar ve astrolojinin harmanlanmış olduğu bir sistem olduğunu söyleyebilirim. çok detaylı bir sistem. epey uğraş istiyor.

bu sistemle ilgili ilgimi çeken şeylerden birisi de oluşumumuzun bilinçli ve bilinçdışı halini ikiye ayırmış olması. anne karnında iken, doğumdan 3 ay öncesini baz alıyor bilinçdışı unsurları ele alırken. bilinçli hal olarak da doğum anımız baz alınıyor.

aktif olan ve pasif olan çakralar; bu çakraların birbirleriyle etkileşim halleri, etkileşim seviyelerini gösteriyor yazılım. yıldız haritası ile aynı işleve sahip gibi aslında potansiyelleri göstermesi açısından bakacak olursak.

ilgisi olan herkese önerebilirim, zaman kaybı değil, keyifli bir sistem, keyifli bir kitap.
  • astroloji kadar sevdiğim sistem, öğreti.

aslında kim olduğunuz, hangi yönden koşullandırmalara açık olduğunuz, geliştirmeye müsait yönleriniz, karar almada kullanmanız gereken otorite ve kendinize sormanız gereken sorularla ilgili bilgiler içerir.

ilk aşamada bu dünyaya ne için geldiğinizi söyler: çalışmak ve tatmin olmak (jeneratör), rehberlik etmek (projektör), etki bırakmak (manifestör) ve yansıtmak (reflektör). sırf bu kısmı bile insanlarla sağlıklı iletişim kurmak, kendini ve başkalarını bilmede oldukça etkilidir. diğer aşamalar sizin ne derece eşsiz olduğunuzu gösteren detaylar içeriyor.

hepimizi aynı insan yapmak isteyen, aynı hayal ve hedeflere mahkum eden düzenden ayrılıp, kendi doğru yolunu bulmak için son derece faydalı ve keyifli bir öğreti.