• ra uru hu diye eski bir reklamcı, yayıncı ve yeni modern zamanlar gurusunun yarattığı proje. 1987 ocağında ibiza'da 8 gün ve gece boyunca "the voice" dediği bir higher being tarafından vahyedildiğini öne sürüyor kendisi. astrolojik bi takım bişeyler var, tam anlamadım ama ben şöyle çıktım:

type: generator
    profile: 5 / 1
    definition: split definition
    inner authority: sacral
    not self theme: frustration
    strategy: to respond
    incarnation cross: left angle cross of obscuration (61/62 | 50/3)

bilen varsa beri gelsin diyor ve gerekli linkleri paylaşıyorum, sevgileri kib.

http://www.jovianarchive.com/
    http://www.humandesign.info/
  • doğuma ait astrolojik bir hesaplama, doğum yeri ve zamanınız ve gezegensel etkiler esas alınarak yapılan ve bu hesaplama geliştirilerek ve üç eski bilgelikle birleştirilir: çakra sistemi, ı ching ve kabala. tüm bu bilgiler, bir yaşam tablosu denir.

her insan; 5 tipten birine, 7 otoriten birine, 12 profilden birine girer ve 9 merkezin her biri tanımlı ya da tanımsız olarak dahil edilir. bunun yanında kapı, kanal ve devrelerin bir kısmı her insanda bulunur.

bunun sonucunda her bir insan eşsiz, farklı bir tasarıma sahip olur. sadece tip, merkezler ve otoriteler ile kendim gibi birini bulma şansım yüzbinde 2. profil, kapı, kanal, devreler ile bir tane daha benden bulmak olasılığı yok sanırım.

tüm astrolojik detaylar ve eski bilgelikleri bir potada eriten bu sistem, insan karakterinin doğuştan tüm detaylarını ortaya çıkarır.

buradaki linkten kendi kişisel bilgileriniz ile, ücretsiz olarak kendi tablonuzu alabiliyorsunuz.

--- spoiler ---

5 tip

gerçekleştirici (manifestor) : %8
    gerçekleştiren üretici (manifesting genarator) : %33
    üretici (generator) : %37
    gösterici (projector) : %21
    yansıtıcı (reflector) : %1

9 merkez

tepe (head) : tanımlı %30 - açık/tanımsız %70
    zihin (ajna) : tanımlı %47 - açık/tanımsız %53
    boğaz (throat) : tanımlı %72 - açık/tanımsız %28
    kimlik (g-self) : tanımlı %57 - açık/tanımsız %43
    kalp (heart) : tanımlı %37 - açık/tanımsız %63
    duygu (solar plexus) : tanımlı %53 - açık/tanımsız %47
    dalak (spleen) : tanımlı %55 - açık/tanımsız %45
    sakral (sacral) : tanımlı %66 - açık/tanımsız %34
    kök (root) : tanımlı %60 - açık/tanımsız %40

7 otorite / strateji

duygusal (emotional) %50
    sakral (sacral) %33
    dalaksal (splenic) %9,5
    ego (ego) %2
    kişisel (self-projected) %0,5
    zihinsel (mental) %2
    lunar (lunar) %3

12 profil
    36 kanal
    64 kapı
    3 büyük devre ve altlarında 7 küçük devre
    --- spoiler ---
  • astroloji kadar sevdiğim sistem, öğreti.

aslında kim olduğunuz, hangi yönden koşullandırmalara açık olduğunuz, geliştirmeye müsait yönleriniz, karar almada kullanmanız gereken otorite ve kendinize sormanız gereken sorularla ilgili bilgiler içerir.

ilk aşamada bu dünyaya ne için geldiğinizi söyler: çalışmak ve tatmin olmak (jeneratör), rehberlik etmek (projektör), etki bırakmak (manifestör) ve yansıtmak (reflektör). sırf bu kısmı bile insanlarla sağlıklı iletişim kurmak, kendini ve başkalarını bilmede oldukça etkilidir. diğer aşamalar sizin ne derece eşsiz olduğunuzu gösteren detaylar içeriyor.

hepimizi aynı insan yapmak isteyen, aynı hayal ve hedeflere mahkum eden düzenden ayrılıp, kendi doğru yolunu bulmak için son derece faydalı ve keyifli bir öğreti.
  • bir nevi insan haritası. insanların doğum saati, yeri ve ismi gibi verilerle çıkartılıyor. doğru yorumlanması çok önemli çünkü biraz karmaşık. insanın kendini tanıması, hayatla ilgili doğru kararlar alması açısından destekleyici bir sistem. bu sistemde 5 ayrı karakter tipi mevcut.
    ben manifesting-generator kişiliğe sahipmişim mesela. oğlumsa bir generator.
    merkezler var, tanımlı veya tanımsız olarak değişiyor kişiye göre..tabii ki kişinin karakteri de buna bağlı olarak şekilleniyor..
    kısaca enteresan bir sistem..iyi bilen birileri yazsa da okusam bilmediğim ayrıntıları..
  • 3/5 single definition splenic manifestor olarak right angle cross of rulership 26/45| 47/22| in incarnate hali diyorlar ozelllikle
    reenkarnasyon olayini detayli bilen varsa anlatabilirse sevinirim
  • (bkz: reflektör) olarak belirlendiğim sistem.
  • (bkz: projektör) ee ne olacak şimdi?
  • bana da bu sistem aracılığıyla manifestor dendi. konuyla ilgili hiçbir fikrim yoktu ancak araştırdıkça hoşuma giden şeyler oldu.
  • doğduğun yer, gün ve saatte gökten gelen o andaki enerjinin sana verdiği tasarım.
hesabın var mı? giriş yap