• bugün markafoni'de indirilmiş haliyle fiyatı 195 tl olan, bildiğin silikon çizme markası. indirimsiz etiket fiyatı ise 350 tl'miş.
    şu silikon çizmeye özellikle sezon fiyatını veren enayiler var demek. görüyorum birilerinin ayağında.
    ugg da fena tipsiz bir modeldi ama en azından ayağı ısıtıyormuştu filan. yüksek fiyatı bir nebze kabul edilebilirdi.

ama hunter ne lannn? silikon!
  • sandbox türünün öncüllerinden olan 1991 tarihli oyun. ayrıca türdeki ilk üç boyutlu oyun sanırım.
  • wow'un şamar oğlanı olan class. yıllar yılı gelen patch'lerde bir paladinler, bir mage'ler, bir warlock'lar, bir shadow priest'ler, bir death knight'lar, hatta ve hatta rogue'lar ve druid'ler öne fırlayıp durdu, sadece biz hunter'lara sürekli olarak üçün birini almak düştü. shaman'lar bile adam gibi bir buff yüzü göremese de oyunun ilk zamanlarından kalma imbalıklarıyla idare ediyorlar.

şu allahın cezası oyunda herhangi başka bir class'a karşı default üstünlüğü bulunmayan sadece hunter'lar var. bizim için her pvp, her combat ayrı gerilim anasını satayım.

http://www.noxxic.com/…dps-rankings/theoretical-dps
  • 300 tl ye inşaat çizmesi satın alabileceğiniz marka.
  • yağmur mevsimi için son derece rahat ve kullanışlı cici çizmelerdir. demeden geçemicim siyahtan gerisi yalandır, özellikle kapalı havada sarı, kırmızı çizmeler gözüne far tutulmuş taşvan etkisi yaratır.
  • gerizekalı alışveriş siteleri yüzünden ayağa düşen çizmelerdir. zamanında herkes ıyyy inşaat çizmesi derken, bir kate moss bir ben giyerken ay buna para mı verdin diyorlardı hiç rahatlığına ve kalitesine bakmayanlar. ne zaman limango trendyol gibi nerede beleş oraya yerleş mantığında olan bayanlarımıza hitap eden siteler çıktı, bir anda herkesin ayağında görmeye başladık. yok hakkını vererek giyebilseler tamam. sanırsın ki hepsinin tarzı mükemmel bir hunterları eksik. demin baktım limango da yine indirime girmiş ve daha ilk günden tükenmiş neredeyse hepsi. yani bu kadar mı meraklıydınız hepiniz hunter giymeye! çoraplarını bile hemen tüketmişler ya! en kısa zamanda popülaritesini kaybetmesi dileklerimle.
  • eger biriyle yasiyorsaniz sevmesi cok tehlikeli olan dido sarkisi.
  • numaraları arasında acayip fazla fark olan, alırken normal numaranızda almanızı, polar çorap için zaten yer bırakıldığını söyleyen marka.
    tamam onu düşünmüşsün de, normalde buçuklu giyen kişi bir küçük numara aldığında o boşluğu zaten kullanmış oluyor, kalın çorapla kullanmak imkansız; buçuğu üst numaraya tamamlasan içini dolduramıyorsun. ahh ah!.. bu çağda bu kalite yönetimi oldu mu hiç?
    edit: adamlar haklıymış beyler! her şeye yetecek kadar yer bırakmışlar. tam numaranızda alın alacaksanız. bir de siyah giyilmemeli sanki bu çizmeler, yakışmıyor.
  • pharrell williams'ın g i r l albümünden bir parça ki süper olmuş.

başında bir an bee gees söylüyor sandım.
hesabın var mı? giriş yap