• maybe i just wanna be yours amk...
  • içinde bu kadar çok ev aleti, boku püsürü bulundurmasına rağmen dinlediğim en seksi şarkılardan biri olmayı başaran şaheser. insan gerçekten hayret ediyor.
  • duyduğum en romantik şarkı diyebilirim. biri bana bu samimiyetle duygularını açsa kalbim dayanmaz.
  • şarkının 'at least as deep as the pacific ocean' kısmında yok olmayan varsa, yanlış dinliyordur o, tekrar dinlesin.
  • gökyüzünde devasa bir hoparlör olsa da şu şarkıyı dinleyememiş, duymamış bilmemiş kulaklara dinletme fırsatım olsa keşke.

bu kadar basit sözlerle bu kadar derin şarkı yapılır mıymış, yapılırmış. hele o minibüs şöförü tripleri yok mu ibnenin, nasıl karizma olabiliyor hayret ediyorum valla ben öyle giyinsem sevgilim ayrılır benden swh
  • resmen şiir. ama bana salina salina sinsice'yi de hatırlatıyor.
    belinde ki kemer olayım ?
    sacinda ki toka olayım?
    nefesin olup içine dolayim?
    ez gec yurudugun yollar olayım?
    degil mi, bir aydinlanma gelmedi mi su an.
  • yağmurluğunuzda geçen sonbahardan kalan 50 poundluk banknot gibidir. albümün sadece do i wanna know, r u mine, why'd you only call me when you're high hatta veya itunes festival'da çaldıkları fireside veya snap out of it şarkılarını dinlerken bir anda albümün sonunda karşınıza çıkar; öyle ki sevdiğiniz şarkılardan daha hiç vakit bulup da gidemediğiniz sonunda... her şey itunes'u açık bırakıp dalıp gitmeniz sayesinde olur. bir anda o yağmurluğu giyersiniz cebinde 50 poundu bulursunuz. albüm sizin için zaten yeterince iyiyken bir anda yan cebinize havadan pembe bir 50 pound girer, üzerinde de matthew boulton ve james watt.
  • bildiğim kadarıyla sözleri alex turner'a değil john cooper clarke'a aittir, alex sadece biraz değişiklik yapmıştır bir de beste çakmıştır, ellerine sağlıktır. bir de güzel söylemiştir, ağzına sağlıktır.

içinde alex turner geçen her entrymde olduğu gibi kapanış olarak: seni yerim..
  • bu şarkı kafamdaki aşık erkek tanımını öyle yükseltmişti ki.. herşey boka sardı.
  • her dinlediğimde keşke bana yazılmış olsa dediğim şarkı.

alex turner'ın sevdiği kadın olmak varmış.
hesabın var mı? giriş yap