• gaziantepspor için cebinden 8,5 trilyon harcadığını açıklayan kızıl şirketler grubu yönetim kurulu başkanı. kendisi urfalıdır.
  • son günlerde yarattığı antonio de nigris kriziyle taraftardan negatif tepki almış kişi. ama yine olan bizim el santo'ya oldu, adamın morali bozuldu kendisine ayıp edildi.
  • tam adı halil ibrahim kızıl olan, 2008-2009 sezonunda gaziantepspor kulüp ba$kanlığını bırakması beklenen işadamı.
  • bekir'i mehmetçik vakfına veya çocuk esirgeme kuruluna bağışlayabileceğini söyleyen komik yönetici.
    bekirin nereye gidecegine ben karar veririm demiş ancak bosman abimiz öyle buyurmamış vakti zamanında.
    sözleşmesi 5 ay sonra bitecek çok da kıymetli olmayan bir futbolcu için 3,5 milyon dolar istiyorum da diyebilmiş.insaf be arkadaşım.
  • galatasaray'a transfer edilmesini canı gönülden istediğim adam. haldun alır, ibrahim çakar. türkiye'de porto ekolü yaratırız, şubat ayında 300bine adam alır, haziranda 15 milyona satarız.

ik : alo halduncum sabri'yi istiyolar ne diyosun?
    hü: turist mi? çak 5 milyona çak...
  • bir kulüp başkanı düşünün ki bir senenin başında takımına biri bedavaya*, biri de altyapıdan*(başka bir deyişle o da bedavaya) iki oyuncu kazandırsın, bir sene iyi-kötü, güzel-çirkin bu oyuncuları oynatsın ve bu bir sene sonunda bu "bedavaya getirilmiş", ve hepi topu daha bir sezon oynatılmış bu iki oyuncuyu toplamda 14 - 15 milyon euroya satsın.(bir senelik net kar= 15 milyon euro)
    imkansız gibi geliyor değil mi? ve bayanlar baylar karşınızdaaaa.... ibrahiiiim kızıııııll... (alkış kıyamet)

büyük adamsın vesselam ibrahim başkan... da keşke bu iki kazığı da birden beşiktaşıma atmasaydın, birini bari başkasına iteleseydin be başkan. ne diyelim, kader utansın...
  • (bkz: ilhan cavcav)

2-3 yıl önceki dinç halinden bahsediyoruz tabi ki...
  • detroit doğumluysa tanıyorum.
  • koyunun olmadığı yerdeki abdurrahman çelebidir kendisi. gören de o adamları avrupa kulüplerine sattı da 15 milyon doları cebine koydu sanacak. tek müşterisi yıldırım demirören'dir. onu da

beşiktaşlılar benden iyi tanır.
  • bu gunku hurriyet gazetesinin haberine gore yildirim demirorenin is ortagiymis.

http://www.hurriyet.com.tr/…ol/13230015.asp?gid=229
hesabın var mı? giriş yap