• sebnem ferah bu guzide sozleriyle, "istersen bir aynayla yardim edeyim sana. bak bu kucuk kaygan delik bu da senin suratin, birbirlerine ne kadar da benziyorlar diy mi amcik agizli" demistir adama siirsel bicimde sanki.
  • bunyeye gaz verdigi gorulmustur. zira bu sarkidan hemen sonra teoman a oluk oluk biseyler oldu. hay yarabbim.
  • daima ıslak ve sıkıyım anlamına gelen şarkı sözü.
  • alice'in içinden kaydığı o tünel var ya... işte onun, içinden hızla akıp giden bu kızcağıza olan haykırışıdır... bilir ki işte geldi, işte şimdi içimde ama akıyor. az sonra olmayacak. sana bağlanmamalıyım. ben senin için sadece içine girdiğin bir deliğim az sonra çıkacağın... gibi saçmalayadabilirim. ay inanmıyorum saçmaladım. ay... hisli delik güzel delik. sana içiyorum. yolcuların gelip gittiği ıssız hanlarla birlikte...
  • hormon problemim olmamasına rağmen bende bir sorun var sanırım.
    şarkıyı dinlerken bu sözleri her duyduğumda aklıma tanrılar çıldırmış olmalı filminde çinlinin "herhalde bir çeşit tedavi için ayaklarını topraktaki deliklere sokuyorlar" diyerek ayağını toprağa sokması ve 5 metrelik bir anakondanın ayağının hepsini yutması aklıma geliyor. yani tanımlarsak yılanın içine el ya da kolun sokulması diyebiliriz. ilk bu geliyor.

http://www.illuminatedlantern.com/…/crazysafari.jpg
  • tamlama kullanılırken kastedilen, içine yanlışlıkla jel deterjan kaçmış bulaşık eldiveni de olabilir.
  • her şarkıyı dinleyişimde şebnem ferah'a bir kere daha saygı duymamı saglamış söz.
  • sözleri aşağıdaki gibi olan şarkı *
    edit: teknik faul, hakem uyardı, şarkı ben şarkımı söylerken o nedenle yazılmamıştır diye, sözlerimizi, aşağıdaki şarkı sözünde geçen mısra olarak değiştirelim.

içimde bir ateş yanıyor
    bedenim dar gelir oldu
    ateşime ister körüklerle gel, ister suyla
    istediğin kadar konuş benimle
    istediğin kadar yalan söyle
    beni ben yapan içimdeki sesleri susturamazsın
    içine girdiğin küçük kaygan deliği
    yeni ve büyük bir dünya mı sandın ?
    istersen bir aynayla yardım edeyim ama umursamazsın

merak etmeden duramıyorum
    geceleri nasıl uyuyorsun
    beni boşver kendine cevap ver
    lütfen bu kez dürüst olur musun ?

ben şarkımı söylerken istersen sesi açarsın
    istersen kısıp, bunu da yok sayarsın
    kim bilir belki gülümser belki ağlarsın
    yüreğimdeki sesleri susturamazsın !...

bir yanım seni hala düşünüyor
    bir yanım sana fena kızgın
    yalnız sen ve ben biliyoruz olanları, unutturamazsın
    sakın nefret ettiğimi düşünme
    bende böyle duygular barındıramazsın
    geçmiş hiç yaşanmamış gibi davransan da, baştan yazamazsın
  • hatırladığım kadarıyla beğendiğim bir deliktir.
hesabın var mı? giriş yap