• yahu alkolden rahatsızsa şikayet eden gitsin alkolün yasak olduğu iran'a, suudi arabistan'a ya da yemen'e gitsin. öğretmen görevini yeterince ve layıkıyla yapıyor mu buna bakması gerekirken kadının ne içtiğine takmış ve üstelik şikayet etmiş. asıl skandal suç işlememiş sadece alkol aldığı için öğretmeni il milli eğitim müdürlüğüne çağırıp savunmasını istemeleri.
  • yanlış meze seçiminden şikayet etmiştir diye umuyorum. diğer türlüsü saçmalık zaten.
  • siyasal islamcıların özgürlük savaşı genelmiş gibi gösterilir, ama aslında yereldir.
  • birileri sosyal mühendislik peşinde. toplumun sinir uçlarını gıdıklamaktalar. kampçı siyaset anlayışını körükleyici hamleler. saflar belli olsun misali.
  • "gelsin bi konuşalım" demiş yetkili abiler. öğretmen maaşıyla nasıl alkol alabildiğini soracaklar sanırım.
  • şikayet eden çomarı anlarım da bu şikayet sonrası öğretmeni ifadeye çağıran muhtemelen badem bıyıklı kişiye ne demeli.

her insanın diline, tercihine, giyim tarzına, yaşamına saygı duymayı artık öğrenin uzay çağında.
  • şaşırmadığım, gerçekliğinden yüzde yüz emin olduğum olay. öğretmenler son zamanlarda velilerin bu saçma sapan şikayetleriyle uğraşıyorlar. hatta alakalı alakasız 'bak şikayet ederim heee' tehditlerine maruz kalıyorlar.

bu şikayetten hiçbir şey çıkmaz da akp kadrosundan işe alınmış, vasıfsız, ilçe milli eğitim memurlarından birisi aramış rahatsızlık vermiş işte.
  • (bkz: çomaristan)
  • ben ağzımı bozmamaya çok çabalıyorum bu platformda...
    ancak düşünceme göre cimer'in "sana ne y*rrağım" diye cevaplaması gereken şikayettir.
hesabın var mı? giriş yap