• iddaa oynayabileceğiniz yerler.
    (bkz: geleceğin meslekleri)
  • olmak için yığınla insanın sırada beklediği bayii çeşidi. heralde en az efor sarfedilerek, en çok para kazanılan mesleklerden biridir.
  • hele bir de hasılat verirken kusuratlar bayiide kalmıyo mu deli para donduren bayii
  • bir diğer iddaa bayii ile arasındaki mesafenin en az 250 metre olması gerekir. güya 18 yaş sınırı vardır.
  • işleteninin her kupondan % 7 pay yaptığını duymuştum bi aralar,hele bizim oynadığımız yerde gördüğüm üzere bi market işletirken bu oyunun makinesini alıp iddaa oyunlarından gelen günlük kazancınızı da garanti bir kupona yatırırsanız tadından yenmez oluk oluk para getirir o bayiinin işletimi size .
  • halka açık bi yer olarak da her zaman keyifle oturacağınız bi yerdir :p öyle ki üst katında kafesi olan çeşitleri bile mevcuttur.yaşın kaç sorusuna vereceğin 18 cevabı her koşulda kabul edilir.
  • kulak misafiri olduğum bi konuşma aynen şöyleydi

-ya oğlum şu benim dükkanın bitişiğindeki dükkana idaa bayii mi açsak napsak ?
    -ben araştırdım hacım onu,baya zorlaşmış.geçen gün bi arkadaşım başvurmuş sırada 1500 kiş varmış...

...bu yerleri ''fakirin ekmeği'' (bkz: umut) olarak görüp,gece gündüz buralara akın eden gençlerin potansiyalinin farkına varan,paranın kokusunu alan girişimcilerin açmak için birbirleriyle yarıştığı yer...
  • yamulmuyorsam oynanan kuponların gelirlerinden %9 veya %10 gibi pay almaktadırlar. örneklersek bir iddaa bayiine bir günde 5.000 ytl lik kupon yatırıldı ise bunun 450-500 ytl si bayiiye kalır. ayrıca bayiiler ikramiye ödediklerinde ödenen ikramiyeden de %1 alırlar diye biliyorum *

düzeltme: son nefes uyardı, bayiiler, ödedikleri ikramiyeden %1 değil, %2 almaktaymışlar.. sendeyiz robin*
  • barcelona - manchester maçı sonrası kazandığım parayı almak üzere uğradım biraz önce..
    *
    -oo helall ! ama o maçta da barca'ya oynanır mıydı ya ? *
    +niye ki ?
    -ingiliz futboluna kar$ı, ispanyol futbolu..
    +e ispanya da avrupa $ampiyonu oldu.
    -ya geççen onu, klüp takımı olarak bak olaya.
    +e barcelona da kazandı.
    -$ans.
    *
  • sürekli olarak tıklım tıkış olarak gördüğüm, genellikle de havasız olan bayii türü.
hesabın var mı? giriş yap