• son zamanlarda izlediğim en güzel videolardan. yapanların eline sağlık.
    edit: link eklendi.

http://www.youtube.com/watch?v=1pjkax549g0
  • (bkz: #41737947)
  • en baştan başlayayım mevzuya.
    cumartesi günü telefonumu sattım 1000 liraya parayı koydum cebe. cebimde de 60-65 lira para vardı küsartlı olduğu için tam hatırlamıyorum neyse. bi tanede kupon hazırlamışım 4 maç çok değil 50 lira veriyor.neyse maçlar oynandı kupon geldi saat akşam 9 falan. dedim şimdi kim gidecek bayiye kadar zaten hava da yağmurlu yarın giderim. ertesi gün gittim(bugün) parayı aldım. telefonu da satmışım ya dün cebimde var 1000 küsür lira. dedim bu para elimde durmasın harcarım hesaba yatırayım. iddaa bayinin hemen karşısında atm var gittim atm'ye taktım kartı girdim şifreyi -> para yatırma hemen makinenin ağızı açıldı amcık gibi hiç saymadan koydum bütün parayı nasıl olsa gösteriyor diye girişe bastım paranız sayılıyor lütfen bekleyin, bekleyelim zaten hayatımız beklemekle geçiyor neyse fır fır fır sesler geliyor 2-3 dakika geçti hala sayılıyor diyo amk makinesi sanki 100 bin dolar yatırdım onu sanıyor. neyse sonra tak kartı geri verdi ekran da paranız sıkıştı yazısı hemen mesaj geldi çağrı merkeziyle iletişime geçin. aradım hemen çağrı merkezini tam yer neresi ? miktar ne kadardı ? ( tabi saymadığım için ne kadardı bilmiyorum 1000 küsür lira dedim) falan filan bi sürü soru. neyse kayıdımızı oluşturuldu 3 ile 7 gün içinde size dönülecek atm den uzaklaşabilirsiniz dediler. bende döndüm eve. 50 lira için 1000 liradan olucaz nerdeyse. vel hasıl kelam haram lokma yiyemeden boğazımızda kaldı. bu yüzden iddaa pişmanlıktır oynamayın.
hesabın var mı? giriş yap