• ben de ücretsiz muayene ile makat problemi için gittim. anal fissür (makat çatlağı) teşhisi koydular ve botoks ile tedavi önerdiler. hatta ufak hemoroidlerim olduğunu , onların da tedavisi için bir yöntem önerdiler. benim aslında büyük bir şikayetim yok iken böyle büyük bir tedavi sürecine girmem gerektiğini öğrenince şok oldum. doktor da çok ilgili ve detaylıca bilgi aktardı aslında. fakat ben bunun üstüne bir de prof. dr. nihat bengisu ‘ ya gittim. bu zaman zarfında da (2-3 gün içinde) şikayetim olan konu ortadan kalktı. nihat hoca muayene ederken, “sen niye geldin, senin bir şeyin yok ki “ dedi. muayene ücreti 300tl yi aldı, yolladı beni. ama allah var, çok detaylı muayene etti. hatta bu adamım bir görülür rahatsızlığı yok, niye geldi bu bana diye, dönüp dönüp tekrar muayene etti. kamera ile bile girdi içeri. lakin ideaklinik sadece elle bi yoklama çekmişti, o kadar. not: benim şikayetim (anüsden 1 cm içeride bir sivilce gibi çıkan şişkinlik) ortadan birden kalktı, tam nihat hocaya giderken. acaba orada bir sivilce çıktı, ideaklinikteki doktor elle muayene ederken o sivilceyi patlattı. onun yarası da 1-2 güne geçince ( sivilce yarası kapanınca ) nihat hoca hiç bir şey göremedi mi, diye düşünüyorum. yoksa durduk yere ideaklinike botoks yaptıracaktım ((
hesabın var mı? giriş yap