• oynattığı futbolu bir beşiktaşlı olarak beğendiğim teknik direktörd, en azından değişik birşeyler deniyordu tolga ciğerci'yi kanatta oynatıp hücumda cezasahası dışında buluşturup şut çektiriyordu, kariyerinin gol sayısına ulaştırmıştı adamı. ancak sen iki haftada başakşehirden dört yiyip üstüne beşiktaş'tan üç yiyip tarihi farktan kurtuluyorsan dört büyüklerde harcanırsın.
  • kendisini begenmem ama harbiden ahı var
  • gs'yle ilk lig maçı kayserispor. takımı nasıl hazırlamışsa linnes bile çiğ et yeme modundaydı. hele bir gol sevinci var, linnes'i tanımayazsınız, bu mu norveçli dersiniz. benzer durumu dün rıdvan dilmen anlattı 30-35 sene önceki şampiyonlukları için. rakibi parçalıyorduk vs dedi rıdvan. rahmetli veselinovic hocasını, dönemin taraftarını övdü.

igor tudor da benzer bir adamdı işte.
  • terimi getirmek için yediler bu adamı doğru futbolu oynatıyordu gsye
  • işin daha da vahimi bu tiplerin ve kendisini üç beş takipçi edinmiş galatasaray neferleri zanneden twitter tayfanin-isim de vereyim tansel taşanlar, erinç bilican gibileri- açık seçik ve ayan beyan galatasaray oyunundan şikayet etmelerine rağmen hala galatasaray hocasını istifaya davet edememeleri nasıl tiynette insanlar olduklarını gösteriyor. hala o bizim efsanemiz güzel bir şekilde ayrılalım sezon sonuna kadar kalsın marta kadar götürdü avrupa'da falan diyen insanlar. yönetici olarak görmek istiyorlar bir de fatih hocalarını:) deneyimlerini aktaracakmış.

türk spor basını tudor'a, pereira'ya ya da bilic'e aslan kesilir. ne zaman karşılarına kocaman, terim, şenol çıksın iki soru sormaktan aciz, tamamen hocalarının çapsız görüşlerini dinlerler ve toplantıdan kalkarlar.

tudor özeline gelirsek elbette beşiktaş ve başakşehir maçları facia ama en azından bı yamyam presi izler, bir oyun görürdük. biz aralık 2017'den beri ne izliyoruz ne yapiyoruz hiçbir fikrim yok. onun kondisyonu ile gelen şampiyonluk sonrası tarihin en düşük puanıyla şampiyon olan, başakşehir'in hediye ettiği şampiyonluk var. kıçına teneke bağladıkları mancini daha fazla puan toplamıştı öyle söyleyim.

galatasaray malum partinin futboldaki yansıması artık. kimse batıya açılan kapı, modern ve fikri hür, vicdanı hür hikayeleri anlatmasın. şu an adanalı birisi kulübü fransız imajından suriye seviyesine getirdi çok şükür ve maalesef benim bu galatasaray ile işim yok. küme düşmesini de can-ı gönülden diliyorum çünkü hayatımda yeteri kadar aptallık var.
  • yabanci dusmani , sozde milliyetci, rantci canak yalayici, menajer beslemeleri tarafindan calismasi engellenen , kovdurulan teknikdirektor. turkiye’ye gelen her yabanci futbol adami bu ceteyle mucadele etmek zorunda ama kazanmalari cok zor, cunku turk futbolu artik tamamen bunlardan olusuyor. oyuzden su veren itfaiyenin …..
  • boş adamları parlatmayı çok seviyoruz
  • derbi maclarında anadolu takımı mantalitesiyle oynayan, rakiplerine ezim ezim ezilen hocaydı. bakmayın siz buradaki yalayıcılarına; beşiktaşlı futbolcuların laubaliliği ve şanssızlığı yüzünden galatasaray beşiktaş'tan 10 yememiştir, yoksa 100 küsür yıllık tarihinin en utanç verici maçını yaşayacaktı galatasaray.
  • çok iyi bir teknik direktördür.
    yabancı hocaların türkiye'de tutmama sebebi ligin dinamikleri cart curt değil. yabancı hocanın tutmama sebebi buradaki yerli yöneticilerdir.
    igor tudor'un , futbolu şu anda türkiye ligindeki teknik direktörlerin hepsinden daha iyi bildiğine eminim. ama maalesef kendisi oyuncularıyla iyi geçinemiyor ve oyuncu psikolojisinden iyi anlamıyor.
    kendisini tanıyan bir arkadaşım bana karabük zamanındayken anlatmıştı tudor'un baskın bir karakter olduğunu. az çok tahmin edebiliyorsunuz aslında.
    bazı karakter özelliklerini törpülerse çok çok başarılı olacağına inanıyorum 10-15 sene içerisinde. kendisi 43 yaşında . önünde teknik direktörlük kariyeri olarak uzun bir yol var. gönülden başarılı olmasını istiyorum.
  • canlı canlı o sezonu izlemesek gerçekten iyi bir teknik direktör olduğuna inanacağız. ft'nin 96-2000 başarılarına tesadüf deyip, hagi'nin varlığına bağlayanlar bizi kör sağır zannediyorlar heralde. o sezon 40 milyon euroluk transfer yapıldı. evinde anadolu takımlarına cehennemi yaşatıyordu takım. ama biraz gücüne denk olan takımlarla veya derbilerde süt dökmüş kediye dönüşüyordu takım. hem de öyle böyle değil. galatasaray şu anda da kötü oynuyor, son on sene için kötü günleri de çok olmuştur. ama o sezon oynanan beşiktaş ve başakşehir maçları kadar çaresiz olduğu maçları ben hatırlamıyorum. takım öyle bir ezildi ki başakşehir 5 attı, beşiktaş'ın yeni bir 6-0 yapmaması tamamen şans eseriydi. bu takım fener değil. başkanı da gönderir teknik direktör kötüyse onu da.
hesabın var mı? giriş yap