şükela:  tümü | bugün
  • şu an tüpçünün milliyetinde kara propaganda yapmakla meşgul. sabah'a konuşmuş, milliyette yayınlıyor.

kendisine (genar) göre

istanbulda kadir topbaş %51, mustafa sarıgül %38

ankarada melih gökçek %53, mansur yavaş %28

izmir başabaş.

antalya akp, şişli muallak, maltepe, bakırköy, kartal, avcılar, ataşehir, büyükçekmece, beykoz, beylikdüzü akp'ye yakın.

günahını almayalım kadıköy'ü chp'ye vermiş.
  • dün akşam çıktığı artıbir tv'de mirgün cabas'ın programında ' 68 ve 78 kuşağı ne yaptı ki? ya birahane köşelerinde sürünüp gidiyorlar ya da bir gazete köşesinde yazı yazıyorlar' şeklinde konuşan ak troll.
  • az evvel cnn türk'teki ne oluyor programında yanında çıkan baloncukta "kimdir?" yazısını okudum.
    kendisi uludağ üniversitesi ilahiyat fakültesi'ni bitirmiş ve aynı anabilim dalı'nda yüksek lisans yapmış.
    şu sıralar da arel üniversitesi'nde doktora yapıyormuş. artık nasıl evlere şenlik bir doktora programıysa... siz hesap edin.
  • bugüne kadar hiçbir seçim sonucunu tutturamayan kişi olarak her gün televizyonda ahkam kesiyor. suç kendisinde değil, onu televizyona çıkaranlarda.
  • katıldığı mirgün cabas'ın her şey programında iki lafından biri sayın cumhurbaşkanı olan ve tayyip övgüsü olmadan cümle kuramayan ilahiyatçı.
  • bu yontulmamış arkadaş şu anda habertürk tv'de seçim ile ilgili bir anket programında arzı endam ediyor, kim ne derse akepe yener diyor, ıq testinden 20 alırsa ben yazarlığı bırakırım.
  • genelde akp pr'ı konusunda uzmanlaşmış ünlü reklamcı, ajans sahibi.

(bkz: #50068903)
  • şu an cnn türk'te herşey programına, akp temsilcisi olarak katılmaktadır.
    yada bana öyle geliyor.
  • israftır kendisi. ne israfı olduğunu söylemeye dilim varmıyor. ama anladın sen onu...
  • türkiye'de yaşayan alevilerin %6 olduğunu zanneden soytarı.