• daha önce 2500 tl civarına aldığım serta yataktan daha konforlu sabaha kadar sanki havada gibi uyuduğum inanılmaz konforlu sert yatak sevenlere orta sert modelini önereceğim, paket yaylı yataktır. 140-200 cm modelini 900 küsür liraya aldım ve çok ama çok memnunum. her şeyi eleştiren ben biraz da yiğidin hakkını vermek istedim. bence, serta, yatsan, yataş kalitesinde ve hatta daha iyi.

nakliyesi de çok kolay ikeadan rulo şeklinde alıp eve getirip açtın mı formunu buluyor. tavsiye ediyorum.
  • yaklaşık 8-9 aydır kullandığım, çok memnun olduğum canım yatağım.

araştırmalarım sonucu bu yatağı almıştım. rulo şeklinde kolay taşınabilir olması, 25 sene garantisi olması ve bilinen markalara göre fiyatının da oldukça uygun olması kararımda etkili olmuştu. duyanlar o rulonun, yatağım olduğuna inanmıyolar. açınca bikaç saat içinde yatak şeklini buluyo ama, son halini 72 saatte alıyormuş.

orta sertlikte kullanıyorum, bulutların üzerinde uyuyor gibiyim. uzun boyuma da oldukça rahat oluyor 200 cm uzunluğa sahip olduğu için. sert yatak sevenleri orta sertlik memnun etmeyebilir bence biraz yumuşak gibi. tabii seçim ve tercih meselesi. döviz fiyatları ikea yataklarına yansımadan, yatak alacaklar alsın kaçırmasın derim.
  • 1 aylık araştırmalarım sonucunda, bilimum markaların 3 bin, 5 bin tl'lik yataklarını deneyip, ikna olmayıp, nihayetinde deneyip aldığım, müthiş konforlu yatak. 140x200, 1499 tl. inanılmaz bir fiyat/ performans. yataş'ın 5 bin liralık yatağına taş çıkartıyor resmen.
  • tempur harici gerisi traştır.
  • 2 gündür uyuduğum yatak. belim ağrıyor.

edit: alıştık, rahat ve güzel yataktır.
  • yataş blue starla kıyaslandığında performansını merak ettiğim yatak
  • sert ve çok sert modelleri mevcut satışta. sert çok mu serttir bel fıtığı başlangıcı var orta sert olsun istiyordum yatağı araştırırken 25 yıllık garantisiyle bu model denk geldi fiyat olarak da baya uygun duruyor diğer bilindik markalara göre. sert ya da ekstra sert kullanıp memnun olan var mı? bir de bu yatak pedi çok gerekli bir şey midir 500 ila 2000 arası da fiyatları var.
  • ikea, a101'in isveç versiyonudur. her şeyin boktanı satılır. yatak işi şakaya gelmez. sandalyesinde kötürüm olduğum firmanın yatağıdır.
  • evde yataş ergocoil infinity kullanıyoruz. yazlığa ise bu hövag'ın sert olanından aldık. yataş'ın üçte biri fiyatına, nerdeyse aynı konforda uyuduk. ilk günler biraz sert gibi gelse de sonrasında deliksiz uyuduk.

bence fiyatına göre piyasadaki en iyi yatak.
  • 4-5 aydır kullanıyorum. sert modelini aldım. ilk birkaç hafta çok sert geldi ama sonrasında alıştım. fiyatına göre inanılmaz iyi bence.
hesabın var mı? giriş yap