• üst edit: hayatımızı çalan bu şahsiyetin facebook adresi https://www.facebook.com/sengul.erdogan.58
    bu sefer o kadar kolay değil.
    haber siteleri de haber yapacaksa iddia diye değil bu profilden her şeye ulaşarak yapsınlar.
    açık saçık olan bir olay iddia diye basite indirgenemez.

diğer partilerin bu konuda örgütlenip kadının ceza alması için her şeyin yapılması gerekir.

bu artık normal diye geçiştirilecek bir olay değil.

edit: kadını buldum olay gerçek.
    harbiden belçika'da yaşayan ve iki kere oy kullanan bir hırsız.
    işin garibi paylaşım altına yorum yapan kişilerin bazılarının elhamdülillah ak parti kazanacak diye altına yorum yazması ayrıca garip.
    göz göre göre hırsızlıkları için allah-din kuran gidiyorlar.

bunlardan nefret ediyorum ve tamamından tiksiniyorum.
    türkiye çok güzel diye ak partiye oy verirler. ama avrupa'dan gel türkiye'de yaşa dersin kabul etmezler.
    iki yüzlü arsızlar.

edit: sayın muharrem ince'ye kadının ismini, cismini, hesabını ve ekran görüntülerini mesaj attım.
    sizler de bu şekilde destek olabilirsiniz.
    bu sefer ülkeyi yedirmeyeceğiz.
  • rezalet de bu arkadaslar rezil olmaz. oyle bir utanma duygusu yok. suratlari koseleye donmus.

edit : malum partidenmis. nedense hic sasirmadim. neden butun ahlaksizlar burada kumelenmis arkadaslar bir fikri olan var mi acaba?

edit 2 : gozaltina alinmis, insallah 5 yil yersin.
  • hangi partiye oy kullandığı önemli değil, ciddi bir rezalettir. a b c partisi olarak konuşmuyorum. bu bir hak ihlalidir. yukarıda tutulması gereken başlık. ilgililerin bu duruma açıklık getirmesi gerekiyor.
  • tipik bir akp'li davranışı.
    bunlarla aynı safta yer almayı midesi kaldırabilenler için sıkıntıya neden olmaz.
  • bir ekleme de ben yapayim. bu sahsin oy kullandigi yerde oy kullandim ben de.(brussels expo). sira bana geldiginde kimligimi verdim. 4 kisi masada oturmaktaydi. biri pc'den oy kullanip kullanamayacagima bakti. oy kullanabilir dedi. diger 3 kisiden biri oy pusulalarini vs verdi elime. oy kullanacagim yere gitmeden once bir soru sormam gerekli idi.

"temmuz ilk haftasi turkiye'ye gidecegim, 2. tura kalmasi halinde turkiye'de oy kullanabilirmiyim? kullanabilirsem nasil kullanabilirim?"

diye sorumu sordum. oturanlardan ikisinin verdigi cevap:

- "ınsallah kalmaz ikinci tura"
    - "merak etme kalmaz ikinci tura"

bunun uzerine, kisisel gorusunuzu sormuyorum dedim. sonra ilk basta kimligimi kontrol eden kisi araya girerek:

- "1 temmuz'dan itibaren gumruk olan havaalanlarinda oyunuzu kullanabilirsiniz."dedi

orada oturanlar parti temsilcisi de olabilir tanimiyorum ama bu sekidle seviyesizce kisisel goruslerini aciklamak orada yaptiklari goreve ayni zamanda akape diliyle milli iradeye saygisizliktir.

eger bu kadin 2 kere oy kullanabilmisse, sorumlu o kisinin pc'de oy verip veremeyecegini kontrol eden kisidir. cunku gorevli kisi oy kullanan sahsin oy verdigini sisteme girmelidir. bu kisi ızmir'e gittiginde sistem otomatik olarak oy kullanmistir uyarisini vermeli ve oy vermesi engellenmelidir.
  • devamın batsın senin dedirten kansızlık.
  • hadi hangi seçmen olduğunu tahmin edelim.

cehape,
    mehape,
    sedape,
    diğer?

her şeyimle oyumu diğere kullanıyorum.

düzenleme: iyi partiyi listeye koymadım çünkü henüz hiçbir seçime girmediler. onlara oy atacak olsam dahi kefil olamam :))
    hadepe hakkında fikrim yok doğu'dan aldığımız her haber karartmayla ve sansürle geliyor maalesef.
  • yemiş bi halt , bir de utanmadan sıkılmadan paylaşıyor..
    bunun direk tutuklanması lazım..

sonra oylar çalınmıyor, seçimde hile yok diye burada böğürüyor angutlar..
    al işte bu buzdağının görünen kısmı..
  • katılımın nasıl arttığı belli oldu bir de göz kırpmış...
  • linke tıklamadan önce herkesin aklına ilk gelen şey, bunu yapanın malum parti seçmeni olduğudur değil mi ?
    ve evet, yine yanıltmadı. kendisi kesin hak dine mensup bir vatandaştır da aynı zamanda. eğer olay gerçekse, ne kadar hakkım varsa haram olsun, inandığınız allah belanızı versin.
    yüzsüzce, adice bir de bu yaptığını savunmuş. söyleyecek söz yok.

tanım: yetkililerin derhal bir açıklama yapmasını zorunlu kılan olay, iddia.
hesabın var mı? giriş yap