• bu bir suçtur. nokta
  • her türlü adaletsizliği şerefsizliği yapıp bi de sonra allah demiyorlar mı? sizin allah bin türlü belanızı versin orosbu çocukları.

böyle diyorum da siz de biliyorsunuz değil mi lan artık allah'ın olmadığını? ulan bu kadar şerefsizlik yapıyoruz allah belamızı vermiyor demekki allah yok diyorsunuz siz de.
  • bunun cidden olup olmadiginin ispati nedir biliyormusunuz arkadaslar gidip sandik kuruluna hem belcikada hemde havaalaninda ismini aratmak, ikisinde de ismi imzasi varsa konu insan haklari mahkemesine kadar gider bu orospunun yaptigi oyle hafife alinacak bir olay degil.
  • pazar gunu milano'da oyumu verdim, siradayken tanistigim budapeste'de yasayan kiz gorevliye simdi ben burada oy veriyorum, sonra budapeste'de oy vermeye gitsem ne olacak diye sordu. gorevli de oy vermeden sistemden kontrol ediyoruz, eger zaten oy vermisseniz sistem hata mesaji verir dedi.

nereye veriyor bu mesaji arkadas? koca turkiye'de su secimlerde hile olmayacagini soyleyen bir tane birisini bile bulamayiz sanirim. yazik ki bu durumdan sikayetci olmayan sadece bir kesim var. oylarimiz belki de en onemli hakkimiz, belki de tek. bu temel hakka nasil itiraz etmiyorlar aklim almiyor, nasil da cirkinlestik biz ya.
  • rezalet değil bence. sistemsizlik
  • şaka yaptım dediği açıklamanın altındaki yorumları okuyorum da, bu ve bunun gibi aşağılık yaratıklar bizi ne hale getirmişler! ne kadar üzmüşler bizi ne kadar çaresiz bırakmışlar! iki çocuğu varmış bir de, şimdi herkes onlara beddua ediyor. yazık o çocuklara, yazık analarını babalarını seçemiyorlar çünkü. umarım yaşadığı ülkeden sınır dışı edilir de dünyanın kaç bucak olduğunu görür. namussuz!
  • soyadı erdoğan olunca kendisini başka birileriyle özdeşleştirmiş olabilir. hani çocukken maçta şut çekerken ronaldooooo, zidaaaaan, diye bağırırdık ya, onun gibi.
  • yazıklar olsun! kim bilir kaç senedir ne kadar oy böyle kullanıldı. uçak biletlerini kimin sağladığı bile araştırılmalı. organize bir iş olabilir.
  • ''bu seferlik böyle oldu demesi '' üçüncüye de niyetinin olduğu ama imkanının olmadığını düşündürttü.
  • oy kullanırken tc kimlik numarasını belirtmek zorunda. çat diye çıkar mükerrer oy kullandığı cezasını da çeksin bir zahmet
hesabın var mı? giriş yap