• ikizler burcu erkeği eğlencelidir,mizah anlayışı ve kıvrak zekası ile aslan kadınını yakalamayı ve uzaklaştığını farkettiğinde geri çağırmayı çok iyi bilir.yeri geldiğinde romantik olmayı çok iyi bilen ikizler erkeği,eğlence ile romantizmi çoğu zaman birleştirir ve tipik bir romantik değildir,hoş süprizlere romantizm katarak farklılık yaratır.

aslanı etkileyen farklılığı ve eğlenceli oluşudur aslında.tabi bunun yanında entellektüel birikimleri de iyi oluyor azizim.uzun lafın kısası gerçekten su gibi akan tadından yenmeyen ilişkidir,seviyorum be sözlük
  • aslan anne, ikizler baba -ki kendisinin yukseleni bile ikizlerdir- cocuklar evet psikopat dogabiliyor, iliskileri de cok inisli cikisli ama atesli oluyor, kanald haber. evet birant soz sen de. (bkz: swh)
  • nenem çorba kaynatır , dedem çükünü oynatır ilişkisidir
  • bitmeye mahkum ilişkidir.aslan burcu kadını yönetmeye doyamazken ikizler burcu erkeği yönetilmekten nefret eder.bir süre bunu değişik bir macera gibi gören ikizler erkeği kısa süre sonra sıkılır.
  • aslan kadınına on misli yatırıyorum. siker atar. yapmışlığı var.
    tanım: şiddetli olacak ilişki.
  • hayatına giren 4. aslan kadınından sonra aslan terbiyecisi ünvanını alan bir ikizler erkeği olarak, bu yola gelmesi zor kadınları kediye çevirmek gibi bir saplantım var .. niye? çünkü kedi moduna girdiklerinde kendi vücut kütlelerinden daha ağır olan egolarını bir kenara bırakmaları gerektiğini fark ediyorlar.. niye ? dümeni kaptana, yani hayatlarına giren erkeğe bırakabilmeyi ancak o zaman öğrenebiliyorlar..

niye? çünkü kediler aslanlardan daha sevimli ve ben kedileri çok seviyorum !

aslında doğası gereği gerçekten dominant olan, erkeği baskılamayı ve ona sözünü geçirmeyi seven aslan kadını, bir ikizler erkeği ile karşılaşıncaya kadar kendini prenses sanmakta, erkeklerin olduğu topluluklarda patroniçe edalarında dolaşmaktadır... ve ne olursa bu karşılaşmadan sonra olur !
    amacına ulaşana kadar aslan kadınına kendisini patroniçeden öte hissettirecek tavırlarla ayaklarını yerden kesen ikizler erkeği, aslancığı yakalayıp kafeslediği anda gözlüğünü, altın saatini , lacivert suitini çekip ceo moduna girer ve aslan kadını için kimin patron olduğunu öğrenmeye dair yorucu seminer başlamış olur.

tartışmaları-kavgaları son derece tehlikeli, geri kalan zamanlar ise verilen emeklere ve dökülen göz yaşlarına değecek kadar eğlenceli bir ilişkidir, henüz denememiş olanlar varsa şiddetle tavsiye edilir !

herşey bittiği zaman ise aslan burcu kadını, gururunun bu kadar uzun zaman boyunca saldırıya uğramasına ve arka plana atılmasına izin verdiği için kendine çok kızacak , hayatının aşkı ikizler erkeğini sonsuza kadar unutmak için elinden geleni yapacaktır...evet eski büyük aşkı başak burcu erkeği ne geri dönmek de bu unutma yöntemlerinin içindedir.. ta ki ikizler onu geri çağırana kadar* .
  • yok annem güzel ilişki falan..
    ikizlerin çocukluğu aslanı çileden çıkarır.. hele bir de kıskanç bir ikizlerse off...
  • son derece realist ikizler burcu erkeği ve altı üstü 2 saniyelik ruyasını bile fasikül fasikül anlatan aslan burcu kadınının birbirlerine bir kaç aydan fazla sabredemeyeceği beraberlik.

tabii göreceli faktörler ilişkinin süresini etkiler fakat uyumsa mesele, sizde yok canlarım.
  • eninde sonunda ikizlerin gıcık aslan kadınını elleriyle boğacağı ilişki. abooov aslan kadını ıyyyy...
  • aslan da bir kedi, uysal yaklasinca miril miril geliyor. bol bol basini oksayin, guvenirse uyur bile kucaginizda.

not: hem kedim hem aslanim var, kafa yapisi ayni. zaten aslan kediyi kiskaniyor. degisik dinamikler tabi.
hesabın var mı? giriş yap