1. söylenenlerin aksine yaşanmış en iyi ilişkidir.aradan iki sene geçmiş olmasına rağmen balık burcu kadını hala ikizler burcu erkeğini özlemekte ve herkeste onu aramaktadır..
  2. balığın yükselen burcu ve ay burcu su değil hava ve ateş grubuysa bir nebze olabilecek bir ilişkidir. aksi takdirde bu ikilinin değil bir yıl üç ay bile sürmesi neredeyse mümkün değildir. hayatı boyunca istisnai anlar dışında en az iki sevgilisi olan ikizler erkeği ve dünyanın en duygusal kadını... şaka gibi!
  3. ilişkinin nasıl oldugunada baglıdır. ikizleri dusunmeden balık balıklıgıyla kalınca ses cıkarılmayacak bir durumda olabiliyor..
  4. balık burcu kadını içinde ikizler burcu erkeği içinde yaşanabilecek en güzel ilişkidir. çok zıt iki karakter birbirini çeker ve her zaman tamamlar. duygusal ve fedakar balık kadınının davranışları ikizler erkeğini can damarından etkiler. ikizler erkeği gibi çapkın, hiç aşık olmamış bir erkeğin bir kadına böyle bağlanması ise balık kadınını bulutların üzerinde hissettirir. sonuç olarak; onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.

ikizler burcu erkeği balık burcu kadını ilişkisi hakkında bilgi verin