• diğer burç insanlarına yapılmış bir iyiliktir.
  • kendisi kadar çok ama dinlenebilir konuşabilen bir varlığı dinlemenin zevkine erdirir. yapılan dengesizliklerin savuşturulmaya çalışılmadığı, mantıklı önermelerle çökertilmeye çalışıldığı bir ilişkidir. kızamamaktır bazen, bazen kendini görüp hüzünlenmek; ama en güzeli anlaşılmanın verdiği o hazzı doya doya yaşamaktır.
  • bal gibi orgy iste. (bkz: orgy)
  • aralarında ilk görüşme, ilk bakışma, ilk konuşma, ilk herhangi bir şeyden itibaren yadsınamaz bir çekim başlayan bu çiftin büyük aşklarına, sonsuz sevgilerine, en uçlardaki bütün duygularına rağmen ilişkilerinde her zaman tek bir şey eksik olacaktır: istikrar

bu ilişkide yaşananlar hep farklı olacak. kendilerini hep "ben daha önce kimseye/kimseyi .." diye başlayan cümleler kurarken bulacaklar. he bu iyi mi kötü mü ondan emin değilim, deneyip görmek gerek.
  • konuşacakları hiç bitmez.*
  • 8 yıl sürmüş ve hala devam ediyordur. ikizler kadar taş düşsün başınıza.

yıllar sonra editi: 2007 den beri beraber, 4 yıldır evliyiz. mükemmel diyemem tabi oldukça iniş çıkışlı yıllarımız geçti. 30 u devirince her şey daha stabil oluyor. gençlik hezeyanları, birbirinizle uğraşmalar, değiştirme çabaları bitiyor tabi ama yine de her günümüz bir olay. şu adamdan çok sıkıldım diyemiyorum. sanırım o da aynı şekilde. zeki, komik, enerjik, sıradışı, değişken, maymun iştahlı birinden sıkılmıyorsunuz kesin bilgi. bir de yeni tanım yapayım. günlük yaşayan, kenarda 1 kuruş parası olmayan çifttir.
  • kumrular gibi olurlar. bik bik bik sürekli konuşurlar. dolayısıyla boyunlarına "çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz" tabelası asmaları gerekir.
  • 12 saat süreninden özet geçiyorum: 4 mekan, 5 daha önce hiç içmediğim içki, bol muhabbet, oturulan her mekanda içkilerle ilgili geyik yapınca hepsinin bedava tekrar dolması, bedava shot falan gelmesi, artık nasıl bir çene varsa bunlar sağlam reklam yapar dediler sanırım, hala aşırı bol muhabbet ve çok eğlenmek.

ertesi gün bir planda uzlaşamamak ve görüşmemeye karar vermek, oha.
  • kendi özelliklerini karşısındaki erkekte gören ikizler kadının, yine karşı tarafa iltifat olarak "allah belamı verdi" dediği ilişki türüdür.
  • ya tatlı yer gibisiniz ya acı..ya siyahsınız ya beyaz.. ya cennettesiniz ya cehennemde.. her türlü ara tadı, tonu, yeri reddeden ilişkidir..
hesabın var mı? giriş yap