şükela:  tümü | bugün
  • çok bekler*.
  • eşitlik gereği herkes herşeyi yapabilmeli.hediye beklemeyi çiçek beklemeyi bilirler ama.
  • türk erkeği genlerine kodlanmış kaçan kovalanır hadisesi.güzellik çirkinlik algısıyla da alakası yok aslında. tamamen toplumun algılarımıza kazandırdığı bir durum. hoşlandığı erkeğe açılıp red yiyen kızlarımız sizi çok iyi anlıyor ve cesaretinizi kutluyorum ama bunlara iyilik yaramıyor :)
  • kadın ilk adımı atsa da bu tarz erkekler hala daha gerdeğe de o soksun beni diyecektir emin olun. çünkü bu erkekler sorunlu ve hasta erkeklerdir. sandığınız gibi efendi yahut sessiz sakin utangaç falan olduklarından değil. kadını arkadaş eş olarak görmedikleri için olaya direkt çocuklarıma anne olur mu modunda yaklaşıyorlar.
    haliyle de sklerine uygun doneyi buldum bulucam diyene kadar ömürleri beklemekle geçiyor. o sürede de kadın benden bekliyor herhalde hamle diye olaya dahil oluyor ama sonuçta eli hep boş kalıyor.

şunlara gereken dersi vermek lazım aslında ki akıllansınlar.
    yok sayın görmeyin ömürleri boyunca yalnız kalsınlar. ayrıca da kadının kirılan onurunun da ahı yakalarını elbette bırakmayacak. milletin sümüklü kızlarının peşinde kosulup jestler yapılırken o ise senin peşinden koşuyordur. allahtan reva mıdır bu? azıcık adam olun da siz de bir şeyler yapin.
    kadının ilk adımı erkek geldikten yani konuşmak iatedikten sonra terslememesidir. bu yeter size aslında o bile fazla bazilarınız icin ama olsun neyse uzun lafın kısası bin nasihat bir musibet.
  • yok öyle bir şey, yeterince ilgilenmeyen erkek o. “ben artık kadından adım atmasını bekliyorum” der, sonra da dişine göre bir kadın bulduğunda bırakın adım atmayı, koşa koşa peşinden gider.

eleştirmiyorum da, işin doğası bu. peşinden koşacak kadar beğenmediği ama olsa da yok demeyeceği kadınlar için de kendilerine atılacak adımları beklerler.
  • (bkz: bana su verdi)
  • elizabeth ile randevusuna hep sadık kalır
  • erkeklerin herşeyi kadınlardan bekler hale gelmesini anlamıyorum
    ataerkil yapıya noldu
  • "ilk adım"dan bir türlü nasiplenememiş asıl sorunlu ve hastalıklı kezbanları öfkelendirmiş hemcinslerim. bu garip varoluşlu kadınlar, erkek etraflarında pervane olsun, kuş gibi şakısın, ona ne kadar önemli olduğunu hiç unutturmasın isterler. önemli olan bi onlardır çünkü. kadın ya. evlenince de çocuk yapar, gri eşofmanı giyip elinde kumandayla acun izler. kadın o dokunmayın. ilk adımı sakın atmasın.

aklınca tespit kasmış bir de. he o kadar bekliyoruz ki çükümüz kabuk bağlıyor amk. ne sanıyorsa ilişkileri.
  • ruhuna el fatiha