• eşitlik gereği herkes herşeyi yapabilmeli.hediye beklemeyi çiçek beklemeyi bilirler ama.
  • gayet makul bir davranış. yani tabuları yıkmak gerek
  • türk erkeği genlerine kodlanmış kaçan kovalanır hadisesi.güzellik çirkinlik algısıyla da alakası yok aslında. tamamen toplumun algılarımıza kazandırdığı bir durum. hoşlandığı erkeğe açılıp red yiyen kızlarımız sizi çok iyi anlıyor ve cesaretinizi kutluyorum ama bunlara iyilik yaramıyor :)
  • (bkz: bana su verdi)
  • alakası yok amk ben birinci olarak abazan bir ilk izlenim yaratmamak için ilk adım atmam. ikinci olarak karşı tarafa ilk adım atınca sanki 1-0 geride gibi bir izlenim olup karşı tarafın götünün kalkmasından hoşlanmadığım için atmam (bkz: nşa) bazende atarım (bkz: sarhoş cesareti)
  • erkeklerin herşeyi kadınlardan bekler hale gelmesini anlamıyorum
    ataerkil yapıya noldu
  • "ilk adım"dan bir türlü nasiplenememiş asıl sorunlu ve hastalıklı kezbanları öfkelendirmiş hemcinslerim. bu garip varoluşlu kadınlar, erkek etraflarında pervane olsun, kuş gibi şakısın, ona ne kadar önemli olduğunu hiç unutturmasın isterler. önemli olan bi onlardır çünkü. kadın ya. evlenince de çocuk yapar, gri eşofmanı giyip elinde kumandayla acun izler. kadın o dokunmayın. ilk adımı sakın atmasın.

aklınca tespit kasmış bir de. he o kadar bekliyoruz ki çükümüz kabuk bağlıyor amk. ne sanıyorsa ilişkileri.
  • ilk adımı ata ata bıkmış erkek olabilir...
  • karşı cins bir yakınlık gösterecek ki biz de ona göre iyi yolda yada kötü yolda olduğumuzu öğreneceğiz şahsen ilk konuşmayı başlattıktan sonra hep karşı taraftan bir adım beklerim adım atarsa devam yoksa bırak orada kalsın kimseye rahatsızlık vermenin anlamı yok der geçerim.
  • tanım: ilk adımı erkekten bekleyen kadından farksızdır. yanlış yapmak istemez, kalp kırmaktan çekinir, karşısındakinin samimiyetinden emin olmak ister, temkinlidir, tongaya düşmek istemez, genelde aşk adamıdır, pislik peşinde değildir.
hesabın var mı? giriş yap