• ilkokulda sıra arkadaşımdı. spor eğitmeni olmuş. üniversitedeyken bir ara konuşmuştuk. ben onu her yerde aramıştım ama bulamamıştım. bir gün bir baktım o beni bulmuş. konuştuk. hemen bir görüşme ayarlayalım dedik. telefon numaraları verildi vs. buluşacaktık. o ara benim finaller başladı ders çalışmam gerekti. buluşamadık. ondan sonra da o yaz almanya'ya gittim. o ara başka kızlarla tanıştım vs. derken bizimki yalan oldu. ara ara aklıma gelir ama muhtemelen evlenmiş falan olabilir. sosyal medyadan çıkmış ve telefon numarasını değiştirmiş. şu an sadece erkek kardeşini tanıyorum belki onun vasıtasıyla ulaşabilirim.

zaten karadenizliydi. giresunluydu. biz ayrı dünyaların insanlarıyız. kafalar tutmazdı. ama unutamadıklarımdandır.
  • kadın satıyor.

gülecekler olacaktır belki ama ciddiyim.

... yok erkeğim.
  • 2 kere evlendi. herkese hızlı bana yavaştı zağar.
  • adını bile hatırlamadığım kişi. ya zeynep ya gizem. acaba ikisi birden miydi. sevgi neydi? sevgi emekti. sevgi miydi yoksa ismi.
  • şuan uyuyordur.

ama ünlü bir psikolog oldu kendisi arada tv de görüyorum.
  • terk etti istanbul'u. bir sevgilisi var. yıllardır onunla beraber ve mutlu yaşıyor.
  • hüzün kovardı, gülünce güneş açardı. şarkılar biriktirir şiir okumamı isterdi. ayaklarım yerden kesildi bir gün, yere sığmaz göğe uçar oldum çok korktum. elimi tutmasını istedim, o gün, tutmadı. hüzün kovan kuş o yerlerde sürünmeye razı oldu, kaldı, ben de uçup gittim.
  • nişanlanıyor :))))
  • sosyal medya hesabı yok sanırım ulaşamadığım için bir bilgim yok zaten karşılıklı olmadığı için aşk diyebilir miyim onu da bilmiyorum, bir daha birine öyle delicesine aşık olur muyum onu da bilmiyorum, aşık olursam söyler miyim onu da bilmiyorum. ama aşık olmayı istiyorum diyeceklerim bu kadar.
  • hemşire oldu işinde gücünde hala iyi arkadaşım :)
hesabın var mı? giriş yap