• oyunculuğu hakkında pek bi fikrim yok fakat 2 gece önce ankara if sahnesinde kankası güntaç özdemirin sahnesinde sesini canlı dinleme şansını yakaladım. benim için bundan sonra ses tonu çok hoş oyuncudur kendisi. isterseniz siz de buradan buyurabilirsiniz.
  • adında "kayıp" geçen herhangi bir şeyde bir daha oynamamasını dilediğim oyuncu.

çünkü kendisini çok az izleyebiliyoruz o zaman. dün ankarada grubu ile if performanstaymış, adam ayağımıza kadar gelmiş ve kaçırmışız.

10 parmağında 10 marifet. kızlar neden badasslere aşık olurun canlı kanıtı oynadığı roller ve mimikleri, ses tonu, bakışları.
  • (bkz: #44122203)
  • çok başarılı, aktivist,
    ülkesini seven oyuncu..

poyraz karayel dizisi yayınlanacaktı bu can adamın,
    ne oldu ona?
    internette baktım baktım bu aralar ne yaptığına dair kaleli'nin,
    bulamadım lakin.
  • cook yakısıklı bulduğum ses tonu da kendisi kadar etkileyici olan guzel insan.
  • poyraz karayel dizisindeki imajını ice age'teki sid'e benzettiğim oyuncu.
  • gezi parkı direnişi'yle ilgili bir soruya alttaki şekilde cevap veren oyuncu.

gezi protestolarına da katıldınız. sizce gezi’de yaşananlar umutlu olmamız için bir işe yaradı mı?

- “hükümet mi devrildi? yeni parti mi kuruldu?” gibi sorularınız varsa işe yaramadı diyebiliriz. ama oradaki asıl konu birbirinden kopuk, anlamadığı şeyden nefret etmek üzerine programlı genç insanların, organik şekilde bir araya gelip, bir uyanış gerçekleştirmeleriydi. bir araya gelemeyecek insanların, günlerce acı çekip, günün sonunda birbirine sarılabilmesiydi. her şey ağaç için başladı. ama bunun siyasete malzeme edilmesini yanlış buldum. "

röportajın tamamı.
  • resmen gözleriyle konuşuyor bu adam.
  • daha önce kendisini hiç izlememiştim poyraz karayel'e kadar, ama nedense olumsuz bir kanı oluşmuş aklımda, benim hatam. sonra diziyi izledim, oyunculuğu, bakışları, tatlılığı dikkatimi çekti. zaten burçin terzioğlu'na da bayılırım. nasıl güzel olmuşlar. bir de buraları okudum, meğer daha da takdir edilesi bir insanmış. kanım ısındı iyice bir sevdim kendisini. şarkı söylemesi de çok güzel. daha iyi yerlere gelsin başarılı olsun inşallah.
hesabın var mı? giriş yap