10 entry daha
  • inançlarına göre dünya çok kötü bir hale gelince mehdi inecektir ve bu yüzden dünyaya şeytanın tüm isteklerini yaymak ve mehdi nin bir an önce dünyaya inmesini sağlamak
  • illuminati'nin amaci midir tam bilmiyorum ama benim icin illuminati'nin en cok ise yaradigi nokta, olanaksiz komplo teorilerine inanabilecek kadar kendinden gecmis kisileri gostermesidir.
  • bölmeyi değil birleştirmeyi yapmaya çalıştığı iddia edilir yani tek dünya devleti. aslında görünür de güzel bir düşünce tek dünya devleti ama bu tek dünya devletinin dinlerden de arındırılacağı iddia edilir yeni dünya düzeninde. aslında bu yüzden dindarlar şiddetle karşıdır biraz da ama ne illuminati denilen eski aydın örgütün kaldığını ne de bu ütopik fikirlerin olacağını düşünüyorum. mutlaka dev şirketler arasında gizli bir ortaklık vardır ve dünya konusundaki kararlarda etkililerdir ama insanların illuminati şeklinde hayal ettikleri şekillerde değildir tabii bu durum.
  • insanlari seckin azinlik diye tabir edilebilecek kitlenin hizmetcisi yapmak. sahsi menfaatlerden el cektirip kendilerinin menfaatleri dogrultusunda kolelestirmek.
  • (bkz: to illuminate)
    (bkz: if you eat)
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap