• julia'nın vokalliğinde tadında bir angus and julia şarkısı.

1, 2, 3, 4

light me up a cigarette and put it in my mouth
    you're the only one that wants me around
    and i can think of a thousand reasons why
    i don't believe in you, i don't believe in you and i

light me up a cigarette and put it in my mouth
    you're the only one that wants me to die
    i don't believe in you, i don't believe in you

i'm not yours anymore
    no, i'm not yours anymore

jump into your white mobile and run away
    you're always leaving me behind
    i don't believe in you, i don't believe in you and i.
  • şarkının hoşluğunun yanı sıra klibini çizgi film izler gibi izliyorum hep, çok tatlı.

--- spoiler ---
    hele o dişi kedinin pıtır pıtır ağladığı sahne
    --- spoiler ---

çok kabayım, bari link de koyayım: http://www.youtube.com/watch?v=uj1aokupyty&ob=av2e
  • klibindeki dişi kedi ağladıkça, beni bir tuhaf hissettiren şarkıdır. çok naif, çok yağmurlu hava şarkısı.
  • sarkı zaten insanı bunalıma sokuyor klibiyle birlesince insanı resmen cokertiyor klibi her izledigimde bilgisayar kucagıma dusuyomus hissi veriyor mutluyken sarkıyı dinlemeyin hele klibiyle birlikte hic bulasmayın insanı cokertir
  • klibi müthiş etkileyici ve kendi de bir o kadar sevimli olan şarkı. aslında bana soko yu hatırlattı. onun mutsuz versiyonu diyebiliriz. cocuk gibi konuşan kızlara olan tepkinin yanı sıra boyle şarkı için olduğunda ne kadar da sevimli oluyor değil mi?

tavada balık kızartan bir kedi eşten ziyade bütün klibin yalınlık içinde olması da çok güzeldi. çok sevildi kısaca.
  • uzun süredir dinlememe rağmen klibini ilk defa az önce dinlemiş olduğum şarkıdır.
    şarkı zaten melankolik havasıyla bunalıma sokuyordu ama klibi izledikten sonra kendimi erkek kediye "allah belanı versin püü!" derken buldum.
  • aynı albümde* yer alan draw your swords şarkısına cevap veren angus and julia stone eseridir. bu nedenledir ki albümde peş peşe gelirler. bu nedenledir ki angus "you are mine, i am yours. let's not fuck around" derken julia'nın "i am not yours anymore" demesi.
  • zeds dead versiyonu you and i şeklinde geçen angus and julia stone şarkısı.
  • angus & julia stone'un i'm yours adli kendi sarkilarina cevaben yazdiklari sarki. "noldu lan, hani dun benimdin bugun nolduk boyle" sarkisi.
  • dişi kedicik ağlar, sen ağlarsın.. erkek kedi gider, sen nefret edersin.. ilişkide yalnız olmak temalı dünyanın en güzel klibine sahip angus and julia stone şarkısı.
hesabın var mı? giriş yap