• otçular vakfına, zart zurt vakfına halkın parası hortumlanmasin, çöp yığınları içinde yaşarım.
  • oldukça memnunum. allah sağlıkla sıhhatle uzunca bir dönem yönetmeyi nasip etsin.net.
  • (bkz: evet)
  • mutsuzum.

parlamenter sisteme dönüp, ekrem imamoğlu’nu başbakan, mansur yavaş’ı cumhurbaşkanı olarak gördüğümde mutlu olacağım.

bide laik cumhuriyet ilkesini her fırsatta çiğneyen, memleketi soyan, bütün cumhuriyet devrim ve değerlerine düşman olan, mustafa kemal’i unutturmayı kendine vazife edinen hırsızlık ve ihanet şebekesinin bütün üyelerinin yargılandığını gördüğümde çok mutlu olacağım. evet.
  • benim için hiçbir şey değişmedi akp de chp de aynı şey. bence mansur yavaş istisna bir belediye başkanı her belediye onun tarzında yönetilse çok daha iyi olur.
  • basit bir yöntemi var.

ekrem imamoğlu göreve gelmeden önceki 15-16 senede istanbul ili belediyesine ne kadar kaynak ayrılıyor idi önce bu meblağa bakalım.

sonra son 1 yıl içinde ekrem imamoğlu için verilen ödeneğe bakalım.

para olmadan iş, hizmet yapabileceğini anlamayan kimseler bel altından imamoğlu'nu suçluyor.

gerçek müslüman hazreti ömer adaleti ile yaşar, biraz adaletli olun öyle eleştirin.

versinler parayı imamoğlu hizmeti yağdırır...
  • ımamoğlu seçmeni olmasam da cevap vereceğim soru.
    ımamoğlu seçmeni olsam ve şu demeci okusam, soylenenin bağlamı inceliği mesajları ile çok ama çok mutlu olur ve doğru iş yaptığına inanırdım.
    çöp dağları yanıtı
  • şu an evimden yıllardır ilerlemeyen metro hattının deneme sürüşünü seyrediyorum.

teşekkürler ekrem başkan
  • onca engellemelere ve cumhurbaşkanından tutun valisi kaymakamına kadar uğraşmalarına karşın süper ilerliyor.yalnız 18 yıldır akp lilerin yolsuzluklarını tam ortaya seremediğini düşünüyorum.
    not:mansur başkanda güzel ilerliyor ama onunla bu kadar uğraşmıyorlar. ayrıca biri 16 milyonla diğeri 5 milyonla uğraşıyor.
  • sırf bazı oçlarını mutsuz etti diye çok mutluyum ben.
hesabın var mı? giriş yap