şükela:  tümü | bugün
 • sabah gazetesi yazarı mehmet barlas'ın bugün yazdığı yazıda"mazbata alması geciktikçe imamoğlu’nun karakteri de değişmeye başladı" demiş.

  kaynak

  tıklamak istemeyenler için söz konusu yazı ;

  yüksek seçim kurulu elini çabuk tutup, şu istanbul seçimini bir sonuca bağlamalıdır. bu şekilde chp'nin adayı olan ekrem imamoğlu'nun gün geçtikçe daha elverişsiz bir imaja bürünmesinin de önüne geçilecektir.

  değişiyor

  seçim kampanyası döneminde soğukkanlı, esprili ve her türlü eleştiriye açık bir görüntü veren ekrem imamoğlu, mazbata alması geciktikçe bambaşka bir kişilik sergilemeye başlamıştır. yolun başında "nihayet chp'ye ciddi bir lider adayı bulundu" diyerek imamoğlu'nu öven çevreler, şimdi imamoğlu'nun son dönemde sahnelediği öfkeli ve aşırı duygusal kişiliğinin yansımalarını şaşkınlıkla izlemekteler.

  mazbata üretimi

  kılıçdaroğlu'na nihayet alternatif bir ismin çıkmasını mutlulukla karşılayan bir kısım chp'liler, ysk vermese de, mutlaka bir mazbatanın üretilip, imamoğlu'na verilmesini bile düşünmeye başlamışlardır. bunun için ysk'nın çeşitli illerde verdiği mazbataların kopyaları çıkartılmakta ve bir yazı uzmanı tarafından bunların imamoğlu'nun adına hazırlanmış olan bir tanesinin üretilmesine çalışılmaktadır.

  başka konu yok

  chp'nin ileri gelenlerini endişeye sürükleyen bir başka durum da, bu parti sözcülerinin istanbul oylarının yeniden sayılmasından başka hiçbir konuya ilgi duymamalarıdır. özellikle amerika'nın türkiye'ye karşı seslendirdiği tehdit içerikli söylemler, suudi arabistan ve körfez şeyhliklerinin türkiye'yi hedef alan girişimleri, türkiye ile sıkı ilişki kuran sudan'da beşir'in bir darbe ile devrilmesi ve bunlara benzer konular chp sözcülerinin ilgisini çekmiyor.
  çözüm: mazbata!
  kısacası istanbul anakent belediye başkanı seçimine ilişkin kararsızlıklar, chp'lileri endişelendiriyor. bu yüzden ne yapıp yapmalı ve ekrem imamoğlu'na gerçek ya da sahte bir mazbata vermek gerektiğini düşünenlerin sayıları her gün artmakta.
 • sabah ‘gezetesi’nden sonrasını okumaya gerek görmediğim teoridir.
 • mağduriyeti arttıkça popülaritesi artıyor demek istemiş.
 • 17 yılda ülkedeki değişimden bahsetmeyenlerin mazbata üzerinden algı yaratma çabası.
 • (bkz: deli konuşuyor konuş deli)

  ne yapsın adam, hakkı olan verilmiyor diye gidip çiçek mi versin? insan gibi güzel güzel, tane tane anlatıyor. taş olsa çatlardı, iyi dayandı helal olsun. başkaları gibi insanları sokağa dökmüyor, canlarını tehlikeye atmıyor. istediğiniz bu ama yapmayacak, yapmayacağız. o mazbatayı seve seve vereceksiniz.
 • oğlum google'a "ekrem imamoğlu" son bir saat gibi bir arama yapıp her gördüğünüzü buraya mı yaşıyorsunuz? manyak mısınız siz? bize ne lan, barlas'tan ondan bundan. işsizsiniz ama hadi yine iyisiniz imamoğlu iş sahası da yaratacak.
 • (bkz: bok çukuru)
 • dönem adamı her zamanki gibi görevinin başında
 • yalan haberler eşliğinde karakterini eskittiğiniz için olabilir mi acaba?