şükela:  tümü | bugün
  • şükür rabbime son dakika olarak haber sitelerine düşen olay. geri dönüyoruz ulan ! imamoğlu istanbul'u alamayacak demiştik! bizim kalemizde unutulan ve yeni fark edilen bu sandık her şeyi değiştirecek çünkü farkı kapatacak tüm oylar bu sandığın içinde. yarın tüm dünya gerçekleri görecek! link
  • bu is bitmis binali beye hayirli olsun

edit: kaynaga tiklayip okumayan amina kodugumun sik kafalilari once okuma yazma ogrenin sonra bana mesaj atin. egitim duzeyinizi sikeyim..
  • unutulan sandık mı.
    bi siktirin gidin kardeşim ya.
    az ötede oynayın.

binali bir şey alacak ama o şey istanbul olmayacak!

edit: arkadaşlar öncelikle 1 sayfa dolusu küfür için teşekkür ederim.

şu sıralar çok gerginim, son 5 gündür buna benzer aptal akpli başlıkları çok olduğu direkt tıklamadan küfür etmeyi tercih ediyorum.
    teşekkürler.
  • akp'nin sonuçlarına yine itiraz edeceği bir sandık daha bulunmuş demektir. adamlar sürekli itiraz ediyorlar. durduramıyoruz.
  • son duyumlara göre o sandıkta büyük oyunun belgeleri, büyük resmin tamamı ve üst aklın kim olduğu gibi soruların cevapları mevcutmuş.
  • 25bin oy'un oldugu sandik olsa gerek
  • unutulan sandık. sanki cengiz kurtoğlu şarkısı gibi, da güzel fikir sundunuz.
  • kaynağı tıklayın sonra yazın. bence olabilir. buradan 1 milyon oy bekliyorum. azı kurtarmaz. 4 bin yıl önce tüm insanlar akp'ye oy veriyordu.