• yakında foks tv'de başlayacak dizi... modern familynın jeneriğini çalmışlar utanmadan, azıcık yaratıcı olun be... zaten birbirinin aynı dizi çöplüğüne dönmüş televizyon, böyle hırsızlık yaparak devam edecekseniz umarım kısa ömürlü olursunuz.
  • ınadına ne len, kimin inadı kime inadı? aşkı buldunuz inadına yaşıyorsunuz, alkııııışşş.
  • tanıtımlarından anladığım kadarıyla iki tane aile var, ailedeki bireyler "üçünüze üçümüz bayram etsin ç*kümüz..." tadında birbirleriyle eşleşecekler... akraba evliliğinde boyut atlayacak dizidir.
  • jenerik müziği ile kafamda yer etmiş bir dizi
  • daha başlayalı çok olmamasına rağmen, önündeki araba durunca sollamayıp aşağı inip levyeyle adam korkutan ve patronunun asılmalarına sinirlenip işi terk etmeyen ve her nasılsa koca şirketin uzun süredir çözemediği problemi üç beş saatte çözen bir boğaziçi bilgisayar birincisi bulunduran, iki saniyede bir öküz kelimesini zikrettikleri abukluğun dibine vurmuş dizi.
  • içinde açık kaynak kod, python, kadın yazılımcı gibi öğeler barındırdığı için diğer türk dizilerinden 1 adım önde olan dizidir nazarımda. hala başroldeki yazılımcı kız gelip benim şirketimde çalışsa direkt döverdim ayrı mesele :p
  • merak edenler için sekreter kız bu tarz benim yarışmacısı aygün aydın.
    böyle de paylaşımcı bi yazarımdır.
  • osman sınav'in en berbat isi olabilir.. allah askina daha kac dizi 'am göt meme' uclusuyle iki bolumden fazla reyting alamayacagini gorecek.. on dakikada iki tane devamlilik hatasi bulduk.. dizinin anafikri yok, tek anlasilan sekreter orospudur patronuna verir. (bkz: otur sıfır)
  • mübarek ramazan ayında güneş yukardayken izlememek gerekir.
  • gece 23:00'ü biraz geçe rastladım, üstten üç düğmesi alttan üç düğmesi açık gömlekli kaslı bir adam (şirketin sahibiymiş), kırmızı topuklu ayakkabısının tekini çıkarıp ayağını altına alarak tıkır tıkır kod yazan mini etekli bir kadını bildiğin taciz etti. kadın o gün işe başlamış, yazılımdaki hatayı bulursa orda çalışabilecekmiş. ama şirketteki ortama bakarsan tam bir playboy mansion. mantık düzeyi çok çok üst düzeyde olan bir dizi. bayıldım doğrusu. yayın saati de çok uygun. gece jimnastiğiadeta.
hesabın var mı? giriş yap