• 2011'in bomba animelerinden. harem, ecchi, action, comedy öğelerini kaymak gibi bir araya getirmiş maşallah. hikayesini anlatıp tadını kaçırmayayım ama animecilerin kaçırmaması gereken bir yapım.
  • orimura ichika adında utangaç ve alçakgönüllü bir çocuğun, kızlarla kuşatılmış hayatını anlatan son derece eğlenceli anime.
  • konusu berbat olan ama izlerken bazı anlar dışında pek sıkmayan harem anime. aksiyon sahneleri güzel.
  • amınakodumun malı bir protagonist'i olan anime. şanslı ama mermer beyinli piç. orospu çocuğu.

edit: hayali karaktere sövüyorum lan, girmez götüme falan.
  • son yıllarda izlediğim, açık ara en kötü anime ve mecha. lan doğru düzgün düşman olmayan mecha mı olur? düşününce insan iki sezon ne izledi diye kendi kendine soruyor. onu bırak, mecha'lar askeri amaç için kullanılamaz diye açıklama yapmışlar ama her biri uçak gemisi gibi mübarek, müthiş yıkım güçleri. son yıllarda anime diye otu boku izlemeyeceğim kararına rağmen dayanmayıp bu haftasonu bir tane bitirdim, bitirmez olaydım. anime ve mecha'ya olan saygımı yitirdim resmen.
  • neden bu kadar nefret ediliyor bilmiyorum. evet 2.sezon berbatdı (aksiyon acısından) ve ana karakter tam bir mankafa ama iyi yönleride var. kız karakterler gercekten cok güzel. keşke hareme türk kızda katılsa!
  • hayatımda izlediğim en boş animelerden biri olabilir ama 6. bölümdeyim ve hala izlemeye devam ediyorum. sanırım iyicene mala bağladım.
    not : aşırı saçma bir mecha örneği:))
hesabın var mı? giriş yap