• 1 eylülde abc kanalında yayın hayatına başlayacak fantastik marvel dizisi. ben x-men dizisi beklerken bu geldi, fox yapmadı şöyle bir güzellik..*

kadrosu;
    sonya balmores-auran
    isabelle cornish-crystal
    eme ikwuakor-gorgon
    ken leung-karnak
    mike moh-triton
    anson mount-black bolt*
    iwan rheon-maximus
    serinda swan-medusa.
  • hayvan gibi görüken fragmanı var çok beğenmişam
  • berbat olacağa benzeyen bir dizi denemesi.

(bkz: black bolt)

rezillik
  • fragmanında lockjaw haricinde bilindik inhuman görüntüsünün yerinde yeller esen marvel dizisinin konu alındığı, ikamet ettikleri attilan şehrinin konumunun yıllar içerisinde tibet-ay arasında mekik dokuyup, bir ara uzayda seyahat eden insanüstü güçlere sahip insansı olmayan grup.

ayrıca gördüğüm en kötü montaja sahip fragmanlardan birine sahip dizi. izlerken yönetmenin, bir zamanlar mevkidaşının sg:universe'i çekerken battlestar'ı taklit etmeye çalıştığı gibi, popüler bir taht kavgası dizisini gizliden taklit etmeye çalıştığı yönünde bende bir intiba bıraktı. eğer işini düzgün yapmayı amaçlıyorsa, x-men: the gifted fragmanına bir göz atması tavsiyemdir.
  • serinda swan 'i teyze yapmışlar ya la.
  • medusa'nın televizyon bütçesine bırkalamayacak kadar kıymetli olduğunu yüzümüze vuran dizi.

he, umarım yanılırım da saçlarıyla yumruk atan bir kadın yerine çizgi romanlardaki gibi estetik sahneler izleriz. hele civil war ii'de david marquez öyle güzel çizmişti ki kadını...
    1 2 3
  • the flash ve arrow dandikliğinde bir dizi olacak gibi duruyor. fragmanlardan gördüğüm kadarıyla sinematografisi çok kötü. imax kameralarına yazık olmuş. başta planlandığı gibi film olarak çıkmalıydı.
  • öyle bir rezaletmiş ki ign'den 4/10 almış. adamlar, "yanlışlıkla ambargonun kalkmasından 1,5 saat önce yayınladık" diye geri çektiler incelemelerini.
    bakalım disney el mi attı olaya, nedir? dönüşte de 4/10 olacak mı?..

"'imax'te sinema izleyeceğiz' diye gittik ama 'filmin' ikinci yarısından önce ilk bölümün özetini kaldırmakla bile uğraşmamışlar." diyorlar...

edit: evet, "baştan aşağı çöp" diyorlar.
    geçmiş olsun.
  • ilk bölüm yönetmeni konuştu

''beni istemelerindeki sebep, önceki çektiğim aksiyon filmlerinde de görüldüğü üzere çok kısa sürede, düşük bütçeyle aksiyon filmleri çekip, sanki bütçeleri daha yüksekmiş gibi göstermemdi.''

''takvim çook doluydu. dizinin ilk ımax kameralarla çekmem için bana 20 gün verildi. biliyorum çok az gibi duruyor, ama benim gibi düşük bütçeli filmler çeken biri için bu baya lükstü.''

''yanımda hep bir marvel yönetici vardı. yaptıklarımın evrenin kalanı ile bağlantısını kontrol etmek için oradalardı. çok korumacılar. bu insanlar, karakterleri, yaptıkları işleri ve yapımları ile ilgili çok tutku dolular. yapabileceklerinin en iyisini yapmaya çalışıyorlar.''

http://geekmekanitr.blogspot.com.tr/…-az-zaman.html
hesabın var mı? giriş yap