• maalesef içinde bulunduğum durum.

gerçekten tiksiniyorum artık.. nereye baksam birisi birinin kuyusunu kazıyor, arkasından iş çeviriyor, hakkında kötü konuşuyor.. herkes mükemmel ve aynı zamanda herkes çok kötü.. herkes kendini mükemmel sanarken etraftakilerin de aynı derecede boktan olduğunu sanıyor..

nedir bu çekememezlik, nedir bu tavan yapmış ego.. mutlu olmak gerçekten kolayken onu bu kadar ulaşılmaz yapmak neden?

lanet olsun ben dahil nerde bir tane insan varsa..
  • gereksiz, cani sikilan, kompleksli, kisiliksiz, baskalarinin kuyusunu kazmaktan zevk alan, on yargili insan varliginin cok olmasindan kaynaklanir o efendim. tiksinmek yerine birakin herkesi oldugu kadar ve en onemlisi de olmasi gerektigi kadar hayatiniza alin ya da onlarla o kadar paylasin. gerisine kafa sallayin yeter. kimse mukemmel degil. buna biz de dahil.
  • ben gıcık biriyim sanırım ve insanlardan tiksiniyorum
  • hergün yeni bir neden bulabilirsiniz
    kediye tekme atıp ölümüne neden olan cani
  • yoğun olarak hissettiğim duygu. sadece tiksinmek de değil çoğunu atomlarına bölesim geliyor, çünkü her şey hakkında söyleyecek ya da yorum yapacak gücü kendilerinde bulabiliyorlar anlamsız bir şekilde, fakat hiçbir anlam ifade etmeyen suratları zerre kadar umrumda değil.
  • aslınsa insanlardan tiksinme sebebim aynı oluyor. sadece samimiyetsiz, yapmacık insana tahammülüm yok. neysen onu göster , seven sever sevmeyen sevmez. yoksa her insanın kusuru ve kötü özelliği var kimse mükemmel değil ama samimiyetsiz insan beni itiyor.
  • uzun vadede kendinize zarar verirsiniz yapmayın, hayatı kendinize zehir etmeyin. muhtemelen güzel ülkemizin güzel insanları yüzünden böylesiniz ama onlarla yaşamayı öğrenin. bunu öğrendikten sonra zaten takmamaya başlıyorsunuz, daha sabırlı oluyorsunuz.
  • türkiye şartlarında normaldir.
  • kalabalıklardan tiksinmek olarakta çevrilebilir.
    sesten ve gürültüden tiksinmekte cabası.
    çare tabiki köy.
hesabın var mı? giriş yap