• genelde görüntülenen fotoğraf veya video üzerinden konu açmak için atılan mesajlardır.

-funda hanım telefonu mu değiştirdiniz?
    +yooo neden?
    -son fotoda töbe bismillah bi çirkin çıkmışsınız da.
    (engel)

ben beceremiyorum. o yüzden ilk mesajı hep karşıdan beklerim.
  • - funda hanım telefonu mu değiştirdiniz?
    + sanane yarrramm

bu da benim şansım olur işte.
  • toplanın yavru kurtlar sizlere altın değerinde bi tanışma taktiği veriyorum.

denenmiş ve de başarıya ulaşmış yol-1 teslimiyet.

hatun kişinin profili açık veyahut kapalı hiç farketmez, takip atmadan önce dm yolu ile çakıyoruz mesajı.

-merhaba x hanım, izniniz olursa sizi takip etmek istiyorum.

bu mesaj %98’lik başarıya ulaşmıştır. bu teslimiyet kokan mesaj kadınlarımızda güzel bi izlenim bırakan altın kurallardan biridir. hödük olmayın!!

yol-2 merak uyandırma.

mesajı attınız karşı taraf size olumlu cevap verdi. her şey çok güzel. hemen arka arkaya are u cola? are u disco? moduna girmeyin. sakin olun teşekkür edip bi kaç gün sessiz modda takip edin. karşı taraf bu gizemli beyi merak edecektir. bir hödük olmadığınızı anlayacaktır.

yol-3 hikaye ve paylaşım takibi.

her an her dakika profile girip bakıyoruz. ne yaptı ne paylaştı diye bi kaç gün izliyoruz. sabır erdemdir. sabrederseniz başarıya ulaşacaksınız. o an size bi ışık gibi gözlerinizi alacak. o an bu an diye düşüneceksiniz. o hissi aldığınız bi paylaşımda ( genellikle müzik,kitap vb. paylaşımlar) kendinizi araştırmaya verin. eğer ki x kitabın kapağını paylaşmışsa giriyoruz araştırıyoruz her mecradan. engin bilgilere ulaştığınız o vakit yapıştırıyoruz mesajı.

karşı taraf gizemli kişinin mesajını dikkate alacaktır çünkü o hödük değil, anlayışlı bi bey izlenimi vermiştir.

takılan olursa 7/24 yanınızdayım.

edit: arkadaşlar fight club 1. kuralı bu kulüpten kimseye bahsetmemektir. aramızda.

edit2: beyler yavaş amk mühendislik bölümüne çevirdiniz.

edit3: arkadaşlar selam, merhaba bunları nargile tayfada yazıyor amk. az yaratıcı olun.

edit4: beyler ifşa olucaz. aynı anda, aynı taktikle herkes mesaj atmasın. altın değerinde dedik çarçur ettiniz amk.

edit5: beyler yapacağınız işi s.kiyim. geceden beri mesaj atıyorsunuz hemen hemen hepinizle ilgilendim. dönüşler güzel eyvallah ama be amk o kadar dedik saldırmayın diye. şimdi bunu biraz önce denediler diye geri dönüş yapıyormuş kızlar. lanet olsun hani ulan fight club kuralları.

edit6: beyler ben evlendim. gittiği yolda şüphesi olan gelmesin, yolun sonu güzel olmasaydı o imzayı atmazdım. teşekkürler :)
  • arkadaşım bir adama sen ne güzel adamsın bee demişti ama adam cevap yazmamıştı cidden bir arkadaşım
  • -seni şikayet edicem. spam atıcam. uygunsuz işaretliycem!
    +aaa neden?
    -güzelliğinle diğer kadınlara haklızlık ediyorsun.
    +sen taylan olmalısın?
    -aaa nerden bildin?
    ...
    ..
  • slm nbr
    ben bu işten hiç anlamıyorum aliminyum. deli gibi bana hasta bi kızla ( 3. kaynaktan doğrulatılmış bilgi) muhabbet açamadım bi türlü. kız sikerim böyle işi demiş olacak ki bi süre sonra sevgili yaptı
  • " beni hatırlamadıysan yaz lütfen"
  • türeyiş destanını yazıp cevap alamamak...
  • tehlikeli olabileceği gibi güzel sonuçlandığı da görülmüştür. misal,

en yakın arkadaşımın 3 yılı aşkın olan ilişkisi bu şekilde başladı.

ilk cümle:
    “oluru varsa bi giriş cümlesi kuracağım”

evet besteniştemde hafif bir semt abiliği mevcut ^^

edit: evlendiler :)
hesabın var mı? giriş yap