• toplanın yavru kurtlar sizlere altın değerinde bi tanışma taktiği veriyorum.

denenmiş ve de başarıya ulaşmış yol-1 teslimiyet.

hatun kişinin profili açık veyahut kapalı hiç farketmez, takip atmadan önce dm yolu ile çakıyoruz mesajı.

-merhaba x hanım, izniniz olursa sizi takip etmek istiyorum.

bu mesaj %98’lik başarıya ulaşmıştır. bu teslimiyet kokan mesaj kadınlarımızda güzel bi izlenim bırakan altın kurallardan biridir. hödük olmayın!!

yol-2 merak uyandırma.

mesajı attınız karşı taraf size olumlu cevap verdi. her şey çok güzel. hemen arka arkaya are u cola? are u disco? moduna girmeyin. sakin olun teşekkür edip bi kaç gün sessiz modda takip edin. karşı taraf bu gizemli beyi merak edecektir. bir hödük olmadığınızı anlayacaktır.

yol-3 hikaye ve paylaşım takibi.

her an her dakika profile girip bakıyoruz. ne yaptı ne paylaştı diye bi kaç gün izliyoruz. sabır erdemdir. sabrederseniz başarıya ulaşacaksınız. o an size bi ışık gibi gözlerinizi alacak. o an bu an diye düşüneceksiniz. o hissi aldığınız bi paylaşımda ( genellikle müzik,kitap vb. paylaşımlar) kendinizi araştırmaya verin. eğer ki x kitabın kapağını paylaşmışsa giriyoruz araştırıyoruz her mecradan. engin bilgilere ulaştığınız o vakit yapıştırıyoruz mesajı.

karşı taraf gizemli kişinin mesajını dikkate alacaktır çünkü o hödük değil, anlayışlı bi bey izlenimi vermiştir.

takılan olursa 7/24 yanınızdayım.

edit: arkadaşlar fight club 1. kuralı bu kulüpten kimseye bahsetmemektir. aramızda.

edit2: beyler yavaş amk mühendislik bölümüne çevirdiniz.

edit3: arkadaşlar selam, merhaba bunları nargile tayfada yazıyor amk. az yaratıcı olun.

edit4: beyler ifşa olucaz. aynı anda, aynı taktikle herkes mesaj atmasın. altın değerinde dedik çarçur ettiniz amk.

edit5: beyler yapacağınız işi s.kiyim. geceden beri mesaj atıyorsunuz hemen hemen hepinizle ilgilendim. dönüşler güzel eyvallah ama be amk o kadar dedik saldırmayın diye. şimdi bunu biraz önce denediler diye geri dönüş yapıyormuş kızlar. lanet olsun hani ulan fight club kuralları.

edit6: beyler ben evlendim. gittiği yolda şüphesi olan gelmesin, yolun sonu güzel olmasaydı o imzayı atmazdım. teşekkürler :)
  • ahahahah ulan ne acaip adam kayniyo burasi, adam x hanim sizi takip edebilir miyim yazin diye tavsiye veriyor. siz bu kafada, alfaliktan coook uzaklarda oldukca bize ekmek cok bu denizde, aynen bu sekilde devam ahaha
  • genelde görüntülenen fotoğraf veya video üzerinden konu açmak için atılan mesajlardır.

-funda hanım telefonu mu değiştirdiniz?
    +yooo neden?
    -son fotoda töbe bismillah bi çirkin çıkmışsınız da.
    (engel)

ben beceremiyorum. o yüzden ilk mesajı hep karşıdan beklerim.
  • olm 95 yılından beri internet kullanıyorum, google maps'ten bile tanışıp ilişki yaşamışlığım var. şu instagram'ı nasıl beceriyorsunuz lan?

ibret alarak takip ettiğim mesajlar. umarım bir gün ben de instagram boy olurum.
  • gençler karius’un red edildiği bir platformda size ne yapmaz bu türk kadınları. ona göre yürüyün sonra bunalımla sapıklık arasında gidip gelmeyin.
  • - funda hanım telefonu mu değiştirdiniz?
    + sanane yarrramm

bu da benim şansım olur işte.
  • -seni şikayet edicem. spam atıcam. uygunsuz işaretliycem!
    +aaa neden?
    -güzelliğinle diğer kadınlara haklızlık ediyorsun.
    +sen taylan olmalısın?
    -aaa nerden bildin?
    ...
    ..
  • arkadaşım bir adama sen ne güzel adamsın bee demişti ama adam cevap yazmamıştı cidden bir arkadaşım
  • instagram profilinizde gelir durumunuzun yüksek olduğu belliyse ve güzel giyinmiş fotolarınız varsa araba içi resim ve bonus olarak bir adet spor salonunda çekilmiş kaslı fotonuz varsa " naber, nasılsın" bile desen o kız döner. yok ilk mesajmış yok entelektüellikmiş geçiniz.
  • "dart oynayalım mı? hesaplar kaybedinin" diye mesaj atmıştım, 2 yıl önce.

geçen hafta ellerinizden öper minik bir şebeğimiz dünyaya geldi demek isterdim ama cevap vermedi insafsız hahahahahah.
hesabın var mı? giriş yap