• engelle engelle bitmeyen numaralardır.

tamam hayır işi yapıyorsunuz anlıyoruz. internetsiz ev kalmasın diye çalışıyorsunuz ama yetmez mi? her gün arıyorlar. birisini engelliyorsun öteki numara arıyor.

bir bitmediler.
  • up up up!

virüs gibi mübarekler.
    iss'ler uzerinde satis amaciyla kullanilan numaralar devlete bildirilmeli, izin mekanizmasi olmali. sikayetlerde yaptirim uygulanmali. arayana firmanin adini soruyorsun, soylemiyorlar. sikayet ediyorsun, akibeti mechul.

buraya bir baksin yetkili merciler
  • 0850 484 xx xx numaralı telefondan hemen her gün rahatsız eden orospu çocuğu çetesidir. engelle engelle bitmeyince yeni hat aldım inanır mısınız. bunlar bir digiturkculer iki
  • azalarak bitmelerini umdugum aramalardir.

sizi yine 0850 ile baslayan numaralarla ariyorlar. direkt acmazsiniz.

bir de bunlarin 0212 ile arayanlari var.

görsel
  • adamlar küfür yemekten hoşlanıyor.arayanlara ayrı, onlara qktif telefon numaralarını satanlara ayrı küfür ediyorum. küfür yiyeceklerini bilerek arıyor ve aratıyorlar,demekki analarına küfür ettirmek hoşlarına gidiyor ensest pezevenklerin.
  • azimlerini takdir etmiyorum.ayrıca annem hergün o bant kaydıyla konuşuyor bi bırakın kadının yakasını.
    - internetsiz ev kalmasın bıdı bıdı ..
    annem:evladım bizim internet var.*
  • bir de şöyle bir şey var, iş arıyorum ve başvurduğum yerler tarafından arandığımı sanıp heyecanlanıyorum. ettiğim küfürleri siz düşünün.
  • engelle engelle bitmiyorlar +1
    en komiği de 3 yıldır türk telekom abonesi olmama rağmen türk telekom'un sürekli arayıp beni abone yapmaya çalışması. defalarca zaten türk telekom kullandığımı söyledim, bir daha aramayacaklarını söylediler. baktım durmuyorlar bastım engeli.
  • engelle engelle bitmiyor inadına koyduklarım. 0850'li numaralar bitti şimdi de 0212'li numaralar başladı.
hesabın var mı? giriş yap