• her yaptığımda benim için hüsran ile sonuçlanan durum. hiç aksine denk gelmedim.
  • yabani ve şizoid olunca* aylarca* msn'den* yazıştığınız aynı fakülteden* arkadaşınızla bile görüşemiyorsunuz. kadın olsun erkek olsun şimdiye kadar internetten tanıştıklarımla hep böyle oldu. hep lafı edildi, buluşalım dendi ama o buluşmalar bir türlü gerçekleşemedi. sorun sizde değil bendeydi, kusuruma bakmayın.
  • içimi karartmasaydınız keşke dedirten başlık
  • ilk buluşmamız taksim'de olmuştu. buluştuğumuz gibi "önce birer tekila içelim mi" demişti kız. hey gidi gençlik :)
  • hg harun abi vakası yaşama korkusuyla yanaşmadığımdır. cidden internette bayan yoktur sözüne aşırı inanıyorum.
  • tanıştım,görüştüm pişman değilim.
  • günümüz ilişkilerinin çoğu böyle başlamıyor mu zaten. instagramdan takip et, mesaj at, telefonla konuş, buluş
  • yaptığım eylemdir. internette gezi konusunda oldukça popüler olan bir şahısla ara sıra yazışıyoruz. sağolsun, ne sorsam erinmez detaylıca cevaplar.

birgün mesaj atmış. "türkiye turu yapıyorum. adana dan da geçeceğim." diye. hemen yanıt yazdım "bir kebamı yemeden, göle manzaralı bir biramı içmeden izin vermem." diye. sağ olsun o da beni kırmadı. bir akşam misafirim oldu.

güzel bir kebap, arkasından baraj gölü kenarında biralarımızı içtik. ve çok güzel gezi sohbetleri yaptık.

şimdilerde de ekşi sözlükten yazıştığın insanlar var. uygun olduğum zaman onlarla da görüşmek istiyorum. olumsuz imajı olan internetten arkadaş edinme olayından bazen çok güzel insanlara denk gelebiliyorsunuz.
  • bugune kadar sorun yasamadigim ama bundan sonra sorun yasayacagimi dusundugum aktivite. sebebini bilmiyorum. bir nevi batil inanc belki de.
  • bi yakınının seni bi başkasıyla tanıştırma ihtimalinden çok daha iyidir.

kütüphanede çarpışıp kitapları yere düşürmeyi beklemek istemiyorsanız yapabileceğiniz bir eylem.

işin sonu aşkada çıkabilir seksede yada depresyonda olan birinede.. tıpkı reel hayatta tanıştıklarınız gibi...
hesabın var mı? giriş yap