aynı isimde "io" başlığı da var
  • https://www.youtube.com/watch?v=y3glhaumiec bir netflix filmi. 18 ocak 2019'da yayınlanacakmış.
  • klasik bir netflix filmidir. bence sosyal mesaj haricinde hiçbirşey yoktur.

düşük prodüksiyon, hikaye evrilecekken bitmesi, düşük cast...
  • o kadar kötü bir film ki, hepsini anlatıp hiç kimsenin izlememesini sağlamak istiyorum. 1,5 saatlik filmi 45 dakikada izledim. yönetmen yok, oyunculuk yok, senaryo yok, yok yok yok. ya ne var? dünyayı bok etmeyelim başka bir dünya yok, bu mesaj var. peki dünya nasıl bok edildi de içinde hiçbir canlı yaşayamayacak toksik bir cehenneme dönüştü? biraz da buna değinseydiniz keşke.
  • izlemeyin izlettirmeyin, daha yazacak bir sey yok.
  • sıkıcı, ağır ilerleyen, kısır bir senaryo ve sonunun çok da bir yere bağlanmadığına şahit olduğumuz klasik ve ucuz netflix filmi olarak değerlendiriyorum. insanlığın dünyanın sonunu nasıl getirdiğine dair onlarca film, dizi hatta belgesel çekilmişken hala aynı konu etrafında dolanmanın bir anlamı yok. film izleyicisine çok da bir şey vermiyor. izleyecekseniz yine de siz bilirsiniz ama zamanınıza yazık.
  • filmin konusu; bir kiz, dunyada oksijen kalmamis, bir zenci, domates, bal arisi kovani, oksijen tupu, atv motorlari, ve hava balonu. bide dunyada kimse yok herkes uzaya gitmis kimseyi gormuyoruz. bide kiz arada dus aliyor.
    artik filmi izlemenize gerek yok. 1.5 saat boyunca televizyonu kapatip ekrana bakin en azindan kendinizle basbasa kalarak bu vakti daha iyi degerlendirmis olursunuz.
  • bunu beğenmeyen anlamamış filan gibi bir yorum yazmak isterdim.

ama yazamıyorum. çünkü anlaşılmayacak hiç bir şey yok.

son derece düz ve kötü bir film. torrentten indirsen harcadığın bağlantıya, elektriğe filan yazık.

seyretsen zaten zamanına yazık.

kötü bir netflix filmi.

iyi taktik buldular. dünyanın sonu gelmiş iki kişi kalmış. çok güzel iki kişiyle film çek amk. oldu olacak onlar da sığınakta yaşıyor olsaydı bir sette hallederdin. 2-3 bin dolara çıkardı.
  • boş beleş hiçbir aksiyonu olmayan zaman kaybı film. ekşi sözlük her şeyi kötüleme timi'nden değilim. gerçekten film çok kötü.

--- spoiler ---

aksiyon bekledim, ne bileyim dünyayı terk ederler falan diye alakası yok. kötü ötesi film. sıkıcı depresif bir hava. seyrek konuşmalar falan.

--- spoiler ---
  • 25. dakikasında sözlüğe girip “acaba bende mi mallık var?” diye başlığına bakayım dedim.
    iyi ki okumuşum, sağolun dostlar. artık içim rahat kapatabilirim filmi.

tanım: gereksiz bir film.
  • leş gibi olan ve yarısında alt+f4 yaptığım film.
hesabın var mı? giriş yap