• markanın düşüşü başlayalı çok oldu. özellikle bilgisayarlarında. 11'de de pek bir şey değişeceğini sanmam.
  • sektörün öncüsü olma konumunu kaybedeli uzun yıllar olan apple 'ın teni telefonu . en çok satmak öncülülük değildir, öncülük steve jobs in yaptığı gibi olur.
    android çentik olayını aşmaya çalışıyor yıllardır ama apple hala aynen devam ediyor .
    sırf önceki modelden farklı gözükmesi için de abuk sabuk büyük kameralar koymuşlar bu sefer de .
    ıphone a o parayı veren parayı basıp son modeli aldığını insanların gözüne sokmak ister, aynı şekilde görünen tel çıkartırsan kim alacak . a12 değil de a13 işlemci diye telefon mu değiştirecek insanlar .
    en son iphone u kullanmayı takıntı haline getiren tiplerin alacağı telefon olacaktır.
  • sektörü , apple belirler eeeyyy huaveciler, samsungcular vs ciler.... aha buraya yazıyorum 6 aya kadar tüm yeni model telefonların kameraları iphone çakması olacak sizlerde o kadar götünüzden attığınız laflarınızı yemiş oşacaksınız... ben de üzerinizie sifonu çekmiş olacam!!!
  • alınamayacak fiyata çıkar büyük htimalle
    a13 işlemci ile gelir büyük ihtimal
    3 tanede arka kamera koyarlar yeni iphone diye kakalarlar
  • ben ekşi sözlük yazarıyım evimde götümü büyüterek oturayım trilyon dolarlık apple da batar gibime geliyo kesin batacak diye yorum yazayım eheh eheh
  • gelmiş geçmiş en hızlı iphone modeli olacaktır.
  • sızıntılar doğru ise o tiple o telefonu kimse almamalı normal bir hayatta. ama işte mal iphone kitlesi yine alır yine alır. fiyat bir kenara sanat eseri gibi görünen note 10 varken apple yeni telefonunda tasarıma epey dikkat etmeliydi.
  • 5 sene önce yeni mezun maaşına denk olan iphone şu an müdür maaşına denk. resmen bizle birlikte terfi alıyor puşt.
  • şu ana kadar yaptıkları en iyi fragmanı yayınlamışlar gerçekten heyecanlandırdı beni.
  • 2019 model telefon.

son dönemde çıkan en çirkin telefonlardan.
hesabın var mı? giriş yap