• kuşkusuz 199 dolara satılacak bir güncellemeyle giderilecek apple ezikliği:

https://www.youtube.com/watch?v=nyot6i0mjdg

olay artı tuşundaki animasyonun gecikmesinden kaynaklanıyor gibi görünüyor. yavaaaş yavaaaş yazınca sıkıntı olmuyormuş. ahahaha yemin ederim 5 dakikadır kıkır kıkır gülüyorum şu ezikliğe.

"yeeaa apple çok hızlı yeeaa android öyle diil yeeaa" diye ağzını yaya yaya apple övenler, artı tuşundaki animasyonun gecikmesini de över mi? över valla. "yeeaa bi defa tasarım özelliği o tamam mı yeeaa" sşflhkdf.

hadi bunu da savunun ulan apple köleleri!

not: savunmak isteyen ama elle tutulur bir şey bulamayan başlamış küfür etmeye, hakaret etmeye, troll demeye falan... kafa yok tabii, al kendin dene lan dürzü.
  • herhalde hesap makinesini mülakata gelen bir tipe yaptırdılar ve koydular diye düşündüğüm bug. ulan hesap makinesini nasıl bozabildiniz lan. türkiye'nin en dandik üniversitesinde aşağı yukarı herkesin yapabileceği programlama 1, 4. hafta ödevi falan olur bu hesap makinesi olayı. lan hesap makinesi kodunu niye kurcaladınız?
  • videoyu çekenin kafasını sikeyim. dokunmatik kullanmayı beceremediği ne kadar belli.

mal resmen. atıyorum 1'e basıyor +'ya basıp beyaz bir şekilde aktif hele getirip sonra 2'ye basması gerek sonra tekrar +'yı beyaz şekilde aktif hale getirip 3'e basması gerek.

aklı sıra iphone'da bir kalitesizlik bulduğunu sanan sike sürülecek aklı olmayan bir insanın gereksiz videosu.
  • (bkz: bug)
  • yorumlarda "şimdi neden iphone 8 den sonra iphone 10'un çıktığını anladım" kısmı yarmıştır.
  • önemli bir bug'tır. bazı kişilerin farketmeden ciddi hesaplama hatası yapmasına neden olabilir, çünkü birçok kişi (kuryeler vs) telefondan anlık hesap yapıyor ve ona göre sonuç söylüyor.

bu durumun trolleme olduğunu iddia eden ya ciddi gerizekalıdır, ya da apple dan sponsorluk/reklam ücreti alıyordur, başka alternatif düşünemiyorum.
  • vardır bir yolu yoksa iphone 9 mu yolda
  • başa videoları da mevcut, anladığım kadarıyla biraz hızlı olunca sıkıntı oluyor, miraz ağır bastığınızda hesaplamada sıkıntı çıkartmıyor
hesabın var mı? giriş yap